Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi887

    aktív tag

    Sziasztok!
    64 fős szervereken néha irtó nagy fps dropjaim szoktak lenni [map függő, legtöbbször Hainan Resort-on van a legnagyobb fps drop] 32 főnél vajsimán fut 50 fps környékén.
    Nincs egy fullos vasam, de azért teljesen lowon 1080p-ben nemár hogy nem tudja megtartani még a 30-40 fps-t sem. Leesik 25 vagy az alá is sokszor, próbáltam 720p-ben, de mivel biztosan nem a GPU-m limitált ezért semmi nem változott. [Console Experience :C ]
    Gép: Intel Core 2 Quad Q6600 2.9Ghz overclock-al, 8GB ram, Nvidia GTX 750ti, Win10 64bit.
    Valaki tud esetleg egy "combosabb" user.cfg-t alá, amitől meggyorsulna egy kicsit, vagy esélytelen? :U
    Múltkor próbáltam egyet, de nem nagyon változtatott, nem tudom milyen commandok vannak még amit ki lehet próbálni, bibelődni kicsit a beállitásokon, ilyesmi. Overclockon nem tudok tovább húzni, ez a tető, ettől feljebb nem tudom normálisan kordába tartani a hőfokokat, szóval az kizárva.
    Köszi a tippeket előre is! :K

    // Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

Új hozzászólás Aktív témák