Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sandor75

    csendes tag

    Nagyon régóta játszom már, lassan túl régóta...Általában nem szoktam írni , csak olvasom a fórumokat, blogokat, de a bf 4 most elérte nálam azt a küszöböt, hogy ideírjam mekkora rakás szerencsétlenség lett. Nem tudom igazából, hoyg csaló van rengeteg, biztosan sok van,mert olyan dolgokkal találkozom napi szinten, ami a jó játékos fogalmán messze túlmutat...pl teljes tárat bele eresztem , hátulról, majd megfordulva vidám leszed egyetlen lövéssel...Olyan helyeken lát meg az emberke, ahol fizikailag kizárt, nem nem thermal és egyéb dolgokkal, csak ő maga ki "szemével" , 300 méterről halál pontosan lő fejen, minden kiegészítő nélkül, stb...persze a csalók saját magukat verik át leginkább, és amíg csak egy egy rohangál a pályán egy fene, de már komplett rajok vannak akik lelőhetetlenek, akit hiába sorozok rommá egy tank géppuskájával , vidáman odaszalad, és a repair tool-l!!! kinyír tankkal együtt, majd látni a killcam ban, hogy a hp 100...természetesen.
    Nem , nem a profizmus, ne is akarja senki ezt bemagyarázni , nagyon öreg motoros vagyok már , tudom mi az amikor valaki jó, és amikor valaki csal. Persze a multi játék velejárója volt,és lesz csalás mindig, de azért ez már kezd szánalmas méreteket ölteni. Kedvencem a gólyóálló , 70:0 stattal szaladgáló emberke, akinek ha szólsz, hoyg barátom kapcsold már ki a csalásokat, akkor még engem tesznek ki a szerverről....
    Semmi újat nem mondtam tudom, csak kikívánkozott belőlem a dolog már.
    További szép napot!

    Hiszek a sárkányokban , a jó emberekben,és egyébb fantázia szülte lényekben...

Új hozzászólás Aktív témák