Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz zzola #76110 üzenetére

    na most néztem meg a videót, meghozza az ember kedvét a játékhoz, de látszik, hogy bizonyos részeken fel van gyorsítva, biztos el lehet érni ezt a szintet is konzolon, én konzol szűzként vettem meg az xbox-ot, lehet ha beletolok 500-1000 órát a végére már megtanultam volna ott is jobban játszani, csak nagyon idegesített az, hogy amit PC-n simán megcsináltam, az konzolon csak fejben volt meg és nem tudtam átvinni úgy a kontrollerre ahogy szerettem volna, amúgy részben a csalók miatt is váltottam konzolra, mert vége felé már bf3-ban nem volt olyan pálya ahol ne lett volna legalább 1, de ott legalább ki lehetett szűrni őket.
    Amúgy bf3-al kezdtem a bf-et és codmw3-al a multiplayert, bf3-al is kellett 500-600 óra, hogy megtanuljak minden járművel közepes szinten harcolni, meg az inf részét is sokat kellett tolnom :B kb 800 óra után volt az, hogy minden körben megvolt legalább az 1-es K/D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák