Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz Mappa #68998 üzenetére

    Tegnap felvettem Lancang köröm, szinte csak tankozás, 2x amiatt haltam, mert elporzott a helin a lövedék. Behoztam melóba, visszanéztük szintén BF-et játszó kollégámmal (ASTHUN), jókat mosolygott rajta! :D
    Meg van még pár bug, AP alatt betalál szépen egy rakat lövedék, stb...
    Összességében jó ez a game, de pl. ami tegnap is volt, hogy lövöm az ellent és még hit-et sem kapok, röhej.
    10%-os Acc-val végeztem, szánalom, közben meg nem lövök 18-20 alatt egy jó ideje AEK-kal. :U

    Ja igen: Lancang A pont, úton jön a BTR, én fal mögött várom tankkal, kimozdulok, hit, vissza, BTR AP be, én fal mögött, amit átjött lövedék, kitértem előle, majd BTR AP kikapcs, nekem AP be, kibújok, lövöm, mint állat, tow betalál aktív AP alatt, dekurvajó, majd ok, fal mögé vissza, látom, h elhúz előttem a 2. tow, de lekapja a tank HP-ját (ez mi???????????), onnantól kezdve csak a szerencse mentett meg, mert már disabled volt és 1 hit kellett neki.

    Ettől függetlenül szeretem a BF sorozatot, de ezek a bugok, késések nem tetszenek és fel tudnak húzni rendesen. :W

    szerk: azt vettem észre, h patch óta az inf. mód eléggé vacak lett, szóval megyek a konzervbe ma is. Locker/Metro/Propaganda/Lumphi, stb kicsit hanyagolva, vissza kell hoznom a lemaradásom, ill. hajtanom kell, mert kisza beelőz tank killekben! :P

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák