Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konzultáció

    tag

    Sziasztok! Nekem a Battlefield 2 nagyon tetszett, sokat játszottam vele... A hármat is ismerem. Kérdés: Van-e a bf4-nek olyan singleplayere mint a bf2-nek? Szóval nincs stroy csak botok ellen játszani. Elvileg sokmindent visszaraktak ami volt a kettőben Pl. commander mod. A bf2-nek volt a legfejlettebb AI-ja amit én ismerek. Mostanra már annál is sokkal fejlettebb lehet, szóval szívesen játszanék egy szuperfejlett AI ellen. A BF3- nál voltak olyan dolgok, hogy pl. az összes ember szépen fogta magát és felment a hegyre sniperkedni a firestromon aztán két ember foglakozott azzal, hogy el kéne foglalni a pontokat. Ilyen probléma a botoknál nem lenne + a másik meg amikor felnézek ide szinte mindig azt látom, hogy baj van a szerverekkel, rossz a játék, megszakadt az internet kapcsolat. Én örülnék olyan módnak, hogy nem kell net. Van ilyen? Eleve nem szeretem ezt a kötelező net kapcsolatot, mikor le kellett szoknom a játékokról az élet nagy kötelességei miatt akkor kezdett ez az egész kötelező net bejönni. Reméltem, hogy nem sikerül nekik, de látom mégis. Nem kellett volna hagynia ezt a játék közösségnek.

Új hozzászólás Aktív témák