Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nova91

    tag

    válasz bucketb0b #60484 üzenetére

    A háborús feeling az teljesen szubjektív és az, hogy milyen taktikai jelentősége van a légi fölénynek az teljesen más téma ki vitatta ezt? Semmi gondom a helikopterekkel sem egy repülővel ami szétbombáz mindent mert arra vannak és ezért szép ez a játék, de azt viszont ne mond, hogy normális ha egy Hornet egy mezei egér tempójára lassul 2 km magasságban és minden piros pöttyöt a térképen ledarál gépágyúval(!!!) vagy éppen ráfodul a helikopterre és nem hazudok 4-5 sec alatt szétszedi mert, hogy ilyen nincs egy valós háborúban sem, de még az előző BFekben sem az is biztos. Gunnerként helibe szét tunkolod a fejét aztán levittél 60 Hp-t ő meg 95-öt. Ha bajom volt egy jettel akkor beültem a mobile AA-be és szétszedtem aztán jött valami okos javítás aztán akkor szedted szét ha szembe jött veled és mind a kismillió lövedék eltalálta. Nem tudom, hogy az elmúlt fél-1 évben játszottál-e a 3-al, de irreálisan eltorzult a sebzési rendszer a repülök javára. Nem gondolom ha egy minimális realisztikusságot elvár az ember az picsogás, de ha igen berakok egy tampont azonnal.

Új hozzászólás Aktív témák