Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz bucketb0b #59975 üzenetére

    Több no jetwhore szervert ismerek, galiék is járnak ilyenre, voltam is már velük azon játszani. Ki a jetwhore? Nehéz kérdés, de aki 20e ponttal áll első helyen és 40/0-ja van a kör felénél, míg a saját és ellenséges csapatban pedig max 7-8e pontot érnek el és meg nem lehet mozdulni tőle a pályán. Az biztos, h nincs elveszve benne és nem átlagos jetes! ;) Nálam nem ez a rákfene, tegye a dolgát, hanem a jehad! Lenézem az összes ezzel játszót, mert elcseszi más játékát az unfair hülyeségével. :S

    Gali: én speciel nagyjából "tudok" jetet vezetni, nem vágom a földbe, leszedem a heliket, tankokat vele, de ha van 1 másik jet, egyszerűen a beállításaim miatt nem tudom kifordulni és bamm, már jön is a killcam. A másik dolog, h nem ismerem az alapjait (kutyaharcról is kb. 500 óra BF3 után hallottam először :D )Sok gyakorlás kéne, h átszokjak a másik irányításra, de annyi időm/kedvem meg nincs. Inkább tankozok meg AEK-zom. :)

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák