Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Bjørgersson #58080 üzenetére

    Ráadásul a Battlelog nem jegyezte meg a beállítást, hiába mentettem el, kb. egy óra múlva újra beléptem, és a proci megint 78%-on kerreget, megnéztem a beállítást, persze megint be volt kapcsolva. Erre kellene valami megoldás, hogy az elmentett profilt valahogy ne változtassa meg.
    Közben most alaposabban végiggondolva a dolgot, szerdán üzemeltem be az új monitoromat, és másnap egy rövid kis videót akartam felvenni, és lejátszani az új monitoron a BF4-ből, ehhez elindítottam a ShadowPlayt, és bár a videó valami miatt nem jött össze, de mintha onnantól datálódna ez a probléma. Én arra gondolok, hogy a videófelvevő proginak lehet valami köze ehhez a jelenséghez.
    Ráadásul a Win indításával automatikusan indul a Geforce Experience is, és esetleg lehetséges, hogy ez aktivizálja automatikusan a Battlelog indításánál ezt a bizonyos opciót. Szóval most egy-két napig ezt fogom majd tesztelni, lehet, hogy úgyis, hogy ideiglenesen letörlöm az Experiencet, és meglátom, hogy mi történik.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák