Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syabi001

    csendes tag

    Szervusztok!

    Tisztelettel kérném a segítségeteket.

    Megtudná valaki mondani, hogy milyen szervereken érdemes játszani, mert, akárhova megyek, folyamatosan egy olyan érzés fojtogat, hogy gyakorlatilag én egyetlen golyó vagyok bárkinek, de nekem minimum féltár, de inkább egészet ki kell lőnöm mire meghal az ellen. Fal mögött vagyok de még mindig sérülök a lövedékektől?! A Networksmoothing 0 százalék, a másik Network beállítás HIGH. A pingem, mindig 30 alatt van,de sokszor látok embereket 100as pingel és nem egyszer a lista élén. Totál tehetetlenek érzem magam, ami a tűzharcokat illeti, amikor tankban ülök -nagy ritkán- hiába tunkolom telibe a gyalogost, semmi. Elugrabugrál, mint a mesebeli ugrifüles...

    Persze lehet, hogy teljesen alkalmatlan vagyok arra, hogy ezzel a játékkal egy közepes mutatót elérjek. Lehet, hogy nem rendelkezem azzal a skill készlettel ami ahhoz kell, hogy a kör után öt perccel ne 1-7-en álljak.DE!

    Sokszor futok olyan csapattársakba akiket nem izgat ha félórája kérek lőszert, kötszert vagy bármit, csak fut tovább, sőt ma próbáltam elfoglalni egy pontot, mert láttam, hogy a szakaszom is arra fele kever. Gyorsan rájuk spawnoltam, 2 métert kellett volna a pont irányába futni és már foglaljuk is, erre rajtam kívül mindenki elfutott egy általam ismeretlen cél érdekében, egy még ismeretlenebb helyre. Ott maradtam egyedül, csodálkozva, ki is lőtt egy sniper, a pont sem lett meg. Plusz 2 napja csak baserapebe futok, amiből egyedül próbálok kitörni...

    Tud valaki valamit tanácsolni vagy hagyjam a francba ezt a játékot és próbálkozzak az aknakeresővel?
    Hol lehet jó, magyar szervereket találni?

Új hozzászólás Aktív témák