Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz @rglaaf #52805 üzenetére

    Jaja, tegnap a Rogue-n 4-en voltunk az egész ellenséges csapat ellen, hihetetlen, h a többiek semmit nem csináltak. chriss11-gyel (vmi ilyesmi a nickje) együtt sem tudunk mit kezdeni, pedig az sem kezdő tankos. Javítottuk egymást, de áááá, cumi volt.
    Lancangra mentem utánatok, de ott jött elő először az RSOD, utána meg már nem fértem be, mentem gyalogolni a Gardenbe. :D
    Ma leszek, kb. éjfélig. TS-t nyomhatjuk, úgy azért egyszerűbb! ;)

    #52807) kovy29: múltkor 2 ribbon kellett a shotisból, felmentem SPAS-sal adni a népnek, ott áll előttem, látom, h nem figyel, adom neki kb 5m-ről, kb 4 lövésre halt meg, pedig a SPAS azért nem rossz, és nem slug volt, hanem flechette.
    Megszenvedtem vele rendesen! :W Természetesen a 2 ribbon meglett, de az assignmentél meg nem látszik, sőt a medálnál is csak 1-et ír, pedig volt kb 20-25 killem vele a körben. :U

    SZERK: TDM? Noshahr 4eva! Csak lenne a 4-ben, de jó is lenne! Bár azt is elcsesznék, mint a Gulf of Oman pályát. :O

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák