Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • general

    addikt

    válasz CoolBoy323 #20218 üzenetére

    futtass egy DXsetupot, ami frissíti a directX-et.. nekem megoldotta, azóta nem kapok ilyen üzit. (van egy fájl az BF4\installer\directx\reddit mappában is..)

    egy érdekes dolog történt egyébként, OFF, de azért megosztom veletek, hátha hasznos lehet valamikor...

    szóval, mint említettem már, nekem a BF2 az etalon, játszom vele most is, bár ritkán. benéztem pár napja, mondom menjünk pár helis, jetes kört nosztalgiaként, a BF4-ben egyébként is el lett cseszve szerintem ez a jármű...
    igen ám, de a jó öreg joystickom összevissza működött, nem volt BAL és FEL irány, csak le és jobbra.. :) állítgattam, kerestem a megoldást, de semmi nem akart használni, mondom rég használtam, meghalt... kerestem win 7 alá drivert, ááá, olyan nincs...
    na ma eszembe jutott, hogy ez még ugye win xp alá készült, anno meséltek is olyasmit, hogy win7 alatt XP módban érdemes futtatni. kerestem ezt az opciót, mert volt nekem ilyen, de nem találtam. rájöttem, hogy valszeg mivel áttértem 64 bites verzióra, ezért nincs. ok. google a barátom, meg is találtam a mode-ot a micr. oldalán, olvasom, írják, hogy előbb bizonyosodjon meg az ember, hogy a pc-je képes-e virtuális pc-t futtatni... na erre beugrott, hogy a minap a biosban mókoltam, és láttam, hogy disabled a virtu mód, de gondoltam nem kell az nekem... na de majd most! :) biosba be, Virtu On, restart, de még nem töltöttem le az XP Mode-ot, külön progi, előbb kipróbálom, gondolom... BF2 indít, Controlls, állítgatom, láss csodát, reagál szépen mindenre, be is állítottam, ok, játék indít....és minden a régi! :C
    szóval igen érdekes módon, engedélyeztem a (z i5-ös, 3470-es) procinak a virtu módot, és ennyi elég volt - a joysticknak, hogy működjön...:D ki érti ezt... pedig most sincs jobb klikkre XP mód...

    ja, a másik, hogy rég nem láttam ennyi embert a BF2-vel játszani, újra tele vannak a szerverek...! khm... :C miért is nem csodálkozom..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák