Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • SkyS1gn

    félisten

    válasz dilipok #36568 üzenetére

    Mivan? Szóval neked tetszik hogy félig kész/hibás a játék? Miaz hogy valakinek tetszik valakinek nem? Nem a játékkal van bajom a játék maga nagyszerű /lenne/ ha nem félig készen adják ki és ha ténylegesen javítanák a hibákat is nem pedig átírnak pár értéket a sebzésnél hogy valamit tudjanak írni a changelogba a patch infónál!
    Meg mondtam én olyat hogy dev.eknek szól? Csak leírtam a véleményem!

    Csak azt szeretném hogy működjön a játék maga, nemkell ide ilyenolyan camo meg ilyen gadget olyan csecsebecse csak MŰKÖDJÖN a játék magja, "core gameplay" máshogy nemtudom leírni! De ez törött netkóddal, késő hitboxal, meg ilyen hibákkal nem igen megy!

    (#36569) tupacamaru ott az ikon fölötte, le kell gugolni úgy megy, de van hogy melléfeküdhetek nyomkodhatom de nem éleszti fel csak 4.-5. gombnyomásra!

    (#36573) Audifan mert a konzolok procijai nem bírnák számolni a rengeteg törmeléket, meg az eleve erre a rombolásra előkészített pályákat, mert ugye akkor alapból darabokban kell felépíteni a pályát hogy aztán félig meddig scriptelve összedönthesd és ezt az 6éves konzervdoboz nem bírja!

    [ Szerkesztve ]

    Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Aktív témák