Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Laraxior #35023 üzenetére

    Ennyi erővel statpadding az összes gyakorló szeró,de a knife,stb.only is,mert nem mindenki azért megy,hogy pont nélkül gyakoroljon,ha már helizik,akkor foglalja a pontot,stb :)
    Én pl.nem tartom horror kategóriának,hogy a hosszú fejesre én is kértem meg embert,a VDV Buggy-st szintén közösen csináltuk meg páran.Más meg ahhoz kér,ami neki nem megy adott esetben,de sokat sniperezik,Buggy-zik...
    Ha az átlagot vesszük,hogy valaki mindenen,mindennel tolja,már egy "csaló féreg" mindenki,aki BÁRMIRE szakosodni mer,mert mi az,hogy azt válassza,amiből sok pontja/killje lesz :DDD
    Az igazi statpadd azért más,amikor a seggfejek körbeállnak,és körbe élesztik-lövöik-supportálják egymást...
    A hülye assignmentek meg eleve ilyenek,sajna ez van,mindenkinek nem fekszik minden.Lásd pl.tegnap is az,hogy van,akinek "gond" akár ilyen is,mint x db RPG kill...
    Szerintem amúgy ennyi semmiség,hogy valaki ebben segítséget kér.Az sem statpadd,amikor az ember egy szerón pl.csak élesztget,vagy ezzel-azzal lő,vagy lőszert oszt,mert nincs öszebeszélés,ilyenek.
    Sőt,most akkor statpadd,ha felmegy egy squad,TS-el,hiszen eredményesebbek,közösen szereznek sok pontot,össze is beszélnek :DHa úgy nézzük...De az is,ha csak 2 összeszokott tankos ledarálja a mapot... :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák