Hirdetés

Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz mackosajt #47003 üzenetére

    na szóval:
    1. nem azt írtam, hogy "mit lol buzi!" hanem, hogy "mit lol buzi"? ha valamit idézel legalább idézd jól
    2. lvl100-on amit mutattál vicc volt szerintem, azért ha valaki 800 órával rendelkezik kicsit többet vár az ember, mert azon kívül, hogy 20hp alatt meg tudtál ölni vagy hátba lősz azt nem mondanám jónak, szemből 4/4x haltál..
    3. örülj, hogy a végén beadta neked a kést, mert csak 4x nyomtam meg előtte a sz*r bökést, de a játék miért is nekem adná be, de ezen már nem is lepődök meg, mert ez az esetek 90%-ban így szokott történni
    4. az, hogy "lefokoztál" nem érint mivel én a gun master-t csak a ribbon miatt csinálom és ez valljuk be nem állt veszélyben, hogy megkapom
    5. szerintem még mindig úgy beszélek publicon ahogy akarok (és akárhol) és ezután is el fogom küldeni a bdös pcsába az olyanokat, mint akik a csapatodban voltak.. a gyerek ölt vagy 6-t, de azt 2 m2 belüli területen szerezte, mert nem igaz, hogy egy szros pl. ziba toweren nem bír 30 métert szaladni.. mé jó az állandó kemp? nem hiszem el, hogy valaki tudja ezt élvezni..

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Aktív témák