Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Def26 #19385 üzenetére

    Kemény a csóka :D
    Tegnap toltam ellenük,ők TS-el megtámogatva,én egyedül,jórészt bénákkal(meghalok,PERSZE hogy mindig fekszik a másik 3,várják,hogy spawnoljak...jött is jópár squad spawn ribbon :C :W Élesztés meg a kanyarba se,úgy kellett ŐKET összekaparni),eléggé "felemelő" élmény volt :D Bár néha azért sikerült elkapni a squadot is kompletten,igaz M16-tal,mert olyan laggos volt a fullos szeró,hogy shotival azt lőttem el,aki egyenesen jött szembe vagy ment háttal,alig csúsztam 1-2mp-eket a találatokkal...
    Mondjuk ilyen szinten a fene se érti.Netem jó,ping 20 alatt,mérhetem akármivel,nagy szerón,főleg a CQ-n irtózatos "késések" vannak.Metrón is,de ott egy 64-es full,semmitiltós szerón érthető is,robban minden,de ott mégis töredéke a jelenség,elég simán ki-ki lehet nézegetni is az ellenre.FPS-em rendben van,ilyen 30-ak mennek nagy vadóckodásban,a kép néha akadozik picit,de még negyedmásodpercet se,nem másodperceket,futni is tudok egyenletesen,nincs ugrándozás.
    CQ-n meg 4 slug egy sétáló bamba ellenbe,semmi találatjelzés,lehasalok tárazni,erre 2mp múlva meghal.:DDD Gránát van,hogy 15mp múlva ír killt,már rég el is felejtettem,hogy eldobtam :) Van,hogy áll 3 enemy háttal,pumpálják a népet,eldobom a granyót,fedezék,semmi,felguggolok,leszedem a 3-at SPAS-al,ami célzással együtt több,mint 6mp maga,aztán nagy kegyesen méltóztatik puffanni a gránát is a hullák között :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák