Hirdetés

Aktív témák

  • dilipok

    veterán

    válasz boogie84 #156 üzenetére

    :K bizony, az szinte semmit rug. Az AK egy picit nagyobbat, de az ugye erosebb/nagyobb hatotavolsagu is. Egyebkent kevesen tudjak, de egy AKnak a valosagban olyan 700-800m a celzott (!!) hatotavolsaga... Itt meg 30-40 meterekre lovoldozunk (najo, neha 100-200-ra :D). Akik itt sirnak a valosag miatt, megneznem, hogy allna a szajuk, ha tenyleg minden ugy menne, mint eloben. A masik kedvencem, amikor futva fel kezzel lonek egy desert eagle-lel :D Na az nagyon lol :D majdnem kicsavarta a vallam egy jol felkeszult lovestol 2 kezzel tartva, nemhogy fel kezzel, esetleg 2vel rohanva lojon valaki :D (szinten erdekesseg, hogy egy desertnek nagyobb a lovedek torkolati sebessege mint az M4nel :D azert az nem semmi :DDD )

    Ribi: ne ugy kepzeld el, hogy hopp, hatratolt es szettorte a kulcscsontomat. Szepen, finoman (ha ezt lehet igy mondani) hatratolt. Szinte eszre sem vettem, csak a loves utan mikor feltapaszkodtam, akkor lattam, hogy azert mentem hatra. De ez az elso loves volt, utanna megtalaltam a helyes poziciot, meg jobban ra is keszultem es akkor mar szinte semmit nem mozditott. Mellesleg annak a fegyvernek is visszacsuszott a csove, hogy tompitsa a visszarugast :K

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Aktív témák