Hirdetés

Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz SkyS1gn #12791 üzenetére

    Hát voltak elegen de mostanában mintha eltűntek volna , lehet csökken az érdeklődés a játék iránt

    (#12792) Sabre
    Ez nem teljesen igaz mert szerintem a cod-sok egy része nem azért vette meg mert van jármű, hanem azért mert jobb mint a cod és vannak zártabb pályák ahol nagyon hasonlít a cod szériára , az új DLC meg egyenesen nekik lett létrehozva , nem kell perceket futni a semmibe majd egy jól sikerül távcsöves találat után kezdeni előröl
    Metro pályán futó szerverek se véletlen vannak tele

    Én nem szeretek járművel lenni , helikopterrel még csak csak , de ritka hogy jó társ akad , és akkor is mindig van egy két balfasz aki beül melléd és vagy nem tudja vezetni vagy gunnerként két sorozatot nem lő két perc alatt
    Tankba ücsörgést se nekem találták ki , szerintem nincs jól megcsinálva, aránytalanul gyenge a fegyverre a tanknak , gyalogos elé odalövök és simán átfut a robbanáson, a gépágyúja is olyan erős hogy kell neki két három találat hogy kinyiffanjon a gyalogos és mindez HC szerveren :F

    Lehet hogy normál szervereken nem látszik(bár én azokat nem értem akik normálon szeretnek játszani) de egyre csökken a játékosszám

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Aktív témák