Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Neró #850 üzenetére

    Persze,reménykedek én is...de hiába van egy csomó EA játékom,még a rohadt veterant se tudtam megetetni soha,2-esen vagyok,pedig 5-ösön kéne,rövid ideig voltam 4-es is,de azóta sem sikerült megetetni a rendes,valós kódokat,pedig itt figyel az összes BF,ami csak megjelent,a polcon...szóval innentől mit akarjon az ember azzal is.
    Egyébként én többet vártam az első videóktól...olyan nemgyerebe ez a városi környezet,nem hozza ki,hogy a BC2-ben rombolni lehetett a terepet,a földalatti a Cry2-t juttatta eszembe,a fenti rész meg a CoD-okat,teljesen meglepődtem ezeken a letett buszokon,stb,jó eséllyel ezzel kábé azt ölik ki,amit szerettem,hogy az ember rombolva csinált utat.Márpedig láthatóan folyosós kialakítás,mint a Cod,ok,eldőlnek a fák,de lényegében elpusztíthatatlan tereptárgyakkal csináltak egy zegzugos folyosót az M-COM felé,a földalatti rész dettó...
    Szomorú vagyok.Hiányzik a nyílt terep,túl egyszintes az egész,ha van is épület,az a pálya szélén,max sniper profitálhat belőle.
    És ráadásul irtómód ölnek a fegyók,mint valami mega HC mód,pár golyót kiköp egy 100m-re levő ipsére szinte pár pixelre és már halt is.Ennél még az egy tár is jobb...a rakétevetőt is bőszen lövik emberre,hurrá,ilyen terepen,ahol csak elpusztíthatatlan tereptárgyak lesznek,remek lesz majd a rakétaözön.Nem jó megoldás ez így szerintem. :( Kifejezetten VISSZALÉPÉSNEK érzem a BC2-höz képest,és a grafika se valami szép...ha még rombolni se lehet...lesz belőle egy nagyobb mapos MoH kábé,amit a ribbon-rendszer is kicsit gyanít,szerintem egy mix lesz a két gémből.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák