Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • McCartman

    senior tag

    válasz M^xx #8050 üzenetére

    ez az önjáró légvédelmi löveg nagyon nagy poén. :D :DDD :DD ;]
    a dögcédulagyűjtős sunyulós késanimmal együtt. :K :U

    [ Szerkesztve ]

    Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

  • madgie

    titán

    válasz M^xx #8050 üzenetére

    "Aki 1-2 óra után azt mondja, hogy ez szar annak nem a játékkal van a baja hanem a sikerélmény hiányzik neki..."

    Ebben én nem vagyok biztos. A BC2 beta-ját alig tudta abbahagyni az ember, itt meg hótt unalmasan kattingatok másfél óra után. Mondjuk ez főleg a Metro-ra érvényes, Caspian-on jól lehet mozogni. Egyébként 100%-ig megértem, miért hagyták ki anno a Bc2-ből a fekvést: most akármerre mégy az alagutakban, ott sunyít fekve a sarkokban, vagy a tereptárgyak között valami kemper. Ez a pálya olyan egyenhent, mint a White Pass volt, csak ott nem tudtál ennyire elbújni (hála a nyílt terepnek, meg a fekvés hiányának). Persze, megtanuljuk majd a map-ot, meg egy idő múlva reflexből benézünk a szemetesek mögé is, de ez nekem nagyon kólofgyúti, ami nagyon nem hiányzott (ott ásítgattam ennyit multi alatt, mint most a Metro-n). Egyébként a grafikától sem estem hanyatt, nem mondom, hogy csúnya, de High-on, AA és a "mosogató-AA" nélkül nem tűnik nagy előrelépésnek a BC2 után, sőt... ahhoz képest meg zabálja a VRAM-ot (a Caspian-nál megértem, de a Metro-nál nem igazán)

Aktív témák