Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • NFL#13

    tag

    válasz dilipok #48559 üzenetére

    Szerintem az előző hozzászólásban leírtam minden, hogy mi minek a következménye , és mi hova vezet ill. mutat. Logikusan levezettem ,ha nem értesz egyet ,attól ezek még tények. Ha így játszol,akkor fogadd el azt is ami ezzel jár.
    Én nem tehetek róla ,ha fáj az igazság. Felőlem úgy játszol ,ahogy akarsz ,de a fentebb leírt értelmetlen, csapatmunkát mellőző , önző, csak stat-ért játszó , embert ölni csak az 5 éves gyerek által is kezelhető fegyverekkel(gl,rpg,c4 ,claymore, gránát, stb...)tudó, mindenáron ezt használó, szemétkedő ,undorító játékmódot folytató módon végzed, akkor bizony egy 12 évessel állsz egy szinten. Ez van. Lehet sírni ,de ami tény az tény...

    Doki-HUN1978 szimpatikus kollégának miért nem sírsz ,hogy személyeskedik ? :D

    (#48561) Xaels: Szerintem te vagy eltévedve. Mit akarsz te a coddal?! annyi köve van (a 2 után) egy háborús szimulátorhoz ,mint a tetriszhez. Szerintem neked kéne egy Normális FPS-el játszanod ami igazi szimulátor. (a codok és bf-ek sajnos nem azok, persze a bf áll hozzá közelebb). Aztán lehet rájössz ,hogy miről beszélek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák