Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fornettisuti

    veterán

    válasz xavix13 #34841 üzenetére

    Nalam is igy van. elindul a jatek es random 1, 5 vagy ha szerencsem van par percig megy a jatek. aztan befagy a kep. csak ctrl+alt+del el elohivott feladatkeuelobol tudom kiloni a megdoglott bf3.exet. pedig volt mar win7 csere is 64bitesre is meh vissza 32bitesre. semmi program nem fut a hatterben csak az origin meg a bongeszo firefox. par hete meg normalisan ment a jatek orakon keresztul is. de a bc2 az megy rendesen sosem doglik meg. csak a bf3 szarakodik! idegesito hogy tehetetlen vagyok mert elqrtak a jatekot. a masik pedig hogy elloptak az EA fiokomat de a bf3-at nemhasznalja az illeto vsupan megvaltozzatta a profilban a nemzetiseget nemetre a kort pedig 41 evesre. ki erti ezt. benyujtottam au EAnal egy jegyet remelem a termekkodokkal es szamlakkal igazolva hogy en vagyok a legit tulaj visszakapom a jatekaim. jah es vicces modon kellett csinalnom egy uj EA fiokot hogy egyaltalan jegyet tudkak kuldeni a supportnak mert a termektamogatas emailcimre hiaba ir az ember csak egy auto uzenet jon hogy lepj be a fiokoddal az EA oldalra ami ugye lehetetlen mert megvaltoztattak az eredeti regisztralt email cimem.

    iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Aktív témák