Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #21346560

    törölt tag

    válasz zack #32210 üzenetére

    Nem olvasok vissza, folyamatosan figyelemmel kísérem a fórumot. Azért, mert 6-7 ember panaszkodik a 100-ból, hogy nem halnak meg az ellenfelek, nekem nem azt jelenti hogy szar a játék...
    Csak 1 példát szeretnék mondani, van egy ismerősöm, aki hobbi szinten szeret játszani (ő annak is örül ha 3/8-as statja van) és valamelyik nap felmentem vele egy üres szerverre, hogy gyakoroljon rajtam.
    Álltam tőle úgy 8 méterre és próbált lelőni. Miután tárat cserélt és még nem haltam meg, rájöttem hogy valami gond lehet nála... kérdezgettem hova céloz meg ilyenek... nem részletezem, a lényeg hogy fingja nem volt hova-mivel kéne célozni-lőni és simán a fejem főlé lőtt, amikor ő azt hitte hogy oda céloz...

  • mistixx

    tag

    válasz zack #32210 üzenetére

    Nem lehet, hogy a packet loss bizonyos szerverek felé nagy? Mert én ezzel a problémával még nem találkozta, igaz többnyire német szervereken játszom.
    Más:
    Tegnap Sharqi Peninsula pályán az orosz helikopter mást sem csinált, mint a TV tornyon lévő "bázist", rajta a mi helikopterünkkel "rape"-elte. Rohadt idegesítő volt, hogy 5 felszállásból 3nál már csak a rakéta indítás vészjelzőjét hallgattam. 32 fős szerveren a mi csapatunkból egyedül nekem és egy másik embernek tűnt fel ez, mert én Stinger-rel hajkurásztam a szemetet, a kolléga meg Soflam-mal jelölgette, csak senki nem vert rá egy db Javelin-t sem. Mire felvettem a Javelin-t addigra meg megunta a jelölgetést a kolega, vagy kilépett nem tudom.

    <huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

Aktív témák