Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz redingitell #31852 üzenetére

    Irtó szerverfüggő egyébként,hogy milyen az ember "találata"...most voltam egy német szerón,ami csak 32-es volt,metró,nem erőltette nagyon senki a rakétát,stb,amolyan szaladgálós csapatmunkásabb volt,de egyszerűen meg-megugrott az egész,pár méterre levő emberkébe pumpáltam g36c-vel 1mp-ig a golyót azért,hogy megforduljon és majdhogynem az én szemszögemből 1 golyó...csak küszködtem,de végülis végigcsináltam a mapot...
    Anno a black ops-nál volt ilyenem,hogy hiába van elvileg jobb pinggel a német szeró,nem jártam,csak holland,lengyel és angol(!) szerókra,mert egyszerűen ugyanez volt a németeken,mikroakadozások,az ember mindig alulmaradt a tűzharcokban,jobbára kempelve,messzebbről kellett harcolni.Angolon meg,ami pl.sokkal távolabb van,rosszabb ping,nem volt semmi gondom,majd megnézem itt is.Van,hogy egy usa szerón nem jön ez így ki,pedig tudja az ember,hogy vacak ping,stb,mégis sokkal "halandóbbak" az emberek.
    Cry2-ben voltam még így,hogy usa szerón voltam,300+ ping,de semmi lag,és az ember simán topban tudott végezni ennek ellenére,német szerón meg nem,lehet,hogy valami netszolgáltató-dolog is van ebben.

    Egyébként valami parancs,stb.van a bf3-ban,amivel lehet játék közben monitorozni a pinget,stb?Codban volt,ott látszott is,ha valamelyik szerón akadozik a netkapcsolat.Speedtestet,stb.nézem,ping,sávszél remek,csomagvesztés sincs.

    Magyar szerókra:mit vártál?Ilyenek vagyunk...sarkítottan 2 féle ember van a magyaroknál,van a normális,csapatjátékos,stb,meg van a vérpistike a qvaanyával meg a semmiféle support nyújtásával és a járművek elvitelével(de nem azért,mert használja,csak kiugrani,gyorsan odaérni a sűrűjébe...),igazából nincs átfedés.Csakhát egy szeróra 30 normális mellé bejön pár ilyen,és akkor hiába a többség...
    Én nem is megyek a legtöbb játékban szinte soha magyar szeróra...általában kritikán aluli.Nagyon korrekt játékosok például a lengyelek,angolok.Azokon a szerókon még gratulálnak is 1-1 szebb megmozdulásért az áldozatok! pl...még codban is.Nem a qvaanyád,mert lőttél 3 hs-t zsinórban,mert rossz helyen volt az ellen...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák