Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz BandiHUN #28918 üzenetére

    Nem tehetünk ellene sok mindent, ugye a többség dönt és ugye minél többen veszik meg annál több az új játékos ezt a szériát tekintve ami azt eredményezi, hogy többen lesznek azok is akiknek nincs elég sikerélménye és mennek sírni. Nekem sem volt a kiadott példánnyal sok gondom. A lámpa, a falba derékig befekvés ami kicsit zavart a többivel elvoltam, meg lehetett szokni és lehetett alkalmazkodni. Szerencsére nekem a stabilitással sincs sok gondom. Ritkán fagy ki(ugye eleinte az első indítás volt mindig Crash, de amióta teljesen újraraktam Originről azóta megszűnt) és így elégedett vagyok. Majd meglátjuk a patch-ek után mi lesz.

    Az akna eltűnés nem tudom kinek volt az ötlete. BC2-ben senkinek nem volt gondja a megmaradó aknákkal, ki lehet őket szúrni. Igaz ott szét is lehetett őket lőni pisztollyal. Én ott úgy használtam az aknát mint itt a C4-et :DDD De erre azt írták, hogy csak átmeneti módosítás lesz...

    Amúgy most sem végtelen a repair tool. Túl melegszik egy idő után, igaz tovább bírja mint a BC2-ben, minimálisan vissza lehetne belőle venni.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Aktív témák