Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Viper26 #28904 üzenetére

    40-50 alatt nekem játszhatatlan...

    Legjobb az a 60+ fps. Legalábbis nekem.

    De van ismerősöm aki kb 30fps-el tolja, sajnos szegénynek többet nem tud a gépe. :(

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

  • Xaels

    félisten

    válasz Viper26 #28904 üzenetére

    Figyelj ez egyéni ízlés kérdése. Én elvagyok 40-el Caspian-on de van aki 60 alatt "elhányja" magát. Nekem a látvány/élmény fontosabb(mert én csak az élmény miatt játszom) mint az, hogy én legyek mindig az MVP...

    IRNV-hez:

    Teljesen mindegy mit csinál a DICE. Ha meghagyja az a baj az egyik csoportnak, ha kiveszi akkor a másik csoport sír, ha gyengíti akkor meg a harmadik... És ez igaz lesz minden módosításra, 8millió embernek nem lehet egyszerre megfelelni. Nekem az egyáltalán nem okozott semmi gondot, személy véleményem szerint semmivel sem volt az ügyesebb aki azt használta mint mást. Én Cobra RDS-t használok, nekem az jön be a legjobban és ugyanúgy tudok vele eredményes lenni mint más az IRNV-vel.

    A lámpa viszont tényleg zavart. Sokszor tényleg csak amiatt tudott valaki nyerni 1vs1-ben mert nem láttam semmit belőle. Persze az ilyeneket a lámpás M9-el meg tudtam fingatni jó párszor, mert ha már ő sem lát semmit akkor nem tud semmit... Csak ugye nem fogok mindig lámpás pisztollyal rohangálni, pláne mert szeretem ha nem szúrnak ki a pálya másik végéről.

    USAS-al sem lenne sok gondom, de a többség nem csinál vele semmi mást csak lekempel és büszke magára, hogy Metro-n a lépcsőn feljövőket meg tudja vele fingatni, közben az nem az ő érdeme...

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Aktív témák