Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz zack #28783 üzenetére

    Bolond vagy ember... Szerinted mennyiben az én hibám az hogy eltünt a favoritokból időről időre? :U Segítek neked nem az én hibám, nem is a név változtatás miatt tünt el, hanem mert sajnos a BL rendszer így müködik... Nekem is tüntek már el felvett fav szerverek... na bumm... A másik meg hogy nem távoztam sehova, ha van kedvem felmegyek most is, sőt mappot is váltok, és csinálom ;)
    Ezenkívül 4 emberrel szoktam gamelni akik ugyanúgy fizetnek ahogy te ők mindíg mondták hogy szerintük mi lenne a megfelelő, és csinálltuk amit kellet :K
    Lett létrehozva TS ahová fel lehetett volna menni, és optt együtt gamelni, illetve a szerverrel kapcsolatosan eszmét cserélni... Senki nem vette a fáradságot hogy felmenjen.. Meg lehet Kérdezni Gabipacit :K
    Ezenkívül ha volt időm ÉN felügyeltem a szervert, ellenben pl te csak vergődtél, holott egész nap otthol vagy, de annyit nem mondtál sosem hogy hé arc segítek én is, nyomassuk az adminkodást, mond el hogyan kell, leszek én is felelős egy kicsit a szerverért :U Csak a szádat húztad mint egy óvodás akinek elvették a cumiját állandóan... :( Innenstől kezdve nem baj hogy nem utalsz már, nagy ívben szarik mindenki rá, egy gondal, és méltatlankodó arcal kevesebb van oszt kész... Nem igen rogytunk meg a "távozásod" után úgyhogy ne hogy már te oktass ki engem aki kb a nyivákoláson kívül semmit nem tett a szerverért ;)
    Válaszolni meg ha válaszolsz privátban tedd, mert sem én sem más nem kíváncsi arra hogy milyen faszán tudsz magyarázni a másiknak... Kösz!

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Aktív témák