Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Cybertrone #27423 üzenetére

    Lehet többször is éleszteni...gondolom a headshotos és a direktben felrobbantottakat nem lehet,éngem,mivel bátrabb vagyok,de általában lépcső tetején rambózok,6-7szer is felhúz metrón a medic,mert mindig leesek a lépcső aljára,és ott van pár medik,biztonságban...
    Egyébként ez csak amolyan "piszkálódás",nem csökkenteni akarom az eredményét ezzel(bár azért tudjuk,hogy tunkolós mapokon szerezte :DDD),persze rendes gémben az alkalom is ritka,meg szerencsére a marha is,aki felrántja az embert,szerencsére mostmár nem vagy köteles elfogadni a revive-t,nem auto,mint a bc2-ben,bár végülis még fekve is kilőhetnek mégegyszer,nem néztem,hogy az plusz 1 killnek számít-e,az biztos,hogy a mediknek a próbáért is jár a pont.
    BC2-ben én is volt,hogy vertem a fejem a falba,amikor valami szikla mellett kilépve leszedtek,és a szikla mögül a takarásban levő medik folyton felélesztett,vagy akkoris jó poén,amikor az ember pont tárazás előtt vagy lőszermentesen kapta a revive-ket sorban.Itt azért már kevésbé gond ez.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák