Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz r-chee #24680 üzenetére

    sztem is, mikor repülök akkor érdekes mód, nagyon megy, lentről meg ez a hatás teljesen más. jetek csak arra jók hogy hőkövetős rakétákkal leszedd a többi madarat... másra nem.... legalább lenne erősebb a fegyverzete tankokra ill infantryra nézve... nagy nehezen becélzok egy tankot, lövöm kb 1-2 másodpercig mire semmi eredménye, max annyi h kinyírom magamat mert nekimegyek egy antennának!! és akkor itt van a k*rvajó fizikájuk!!!! pff kapásból felrobban - ki se dől!!! bc2ben legalább ha neki mentem egy magasfeszültségű vacaknak, kibillent az egyensúlyából dE! ki tudtam szállni! + a lehelyezett kocsi roncsok is trék, felrobban, ott van az utamban és nem tudok rajta átmenni, egy k*rva tankkal!! olyan csapdába kerültem ezek miatt már párszor, ha nem tud átmenni rajta, legalább tolja el, de ennyi a fizika 0... sztem a fizikai modell visszafejlődés, odalősz az épületre, azt baromi nagy füst, meg leomló törmelék - elég egyszerű scriptelt cucc + ez az ejtőernyős dolog is egy kalap f*s! viccc :DD le akarok ugrani kb 20m magasságból, erre elkezdi nekem kitárni a kezeit, meg a lábait és csak utána nyitja ki az ejtőernyőt... tegnap ez miatt is nyáztam, leugrottam, és belehaltam :B akkor ott van az animáció mikor átugrik valamin, nem volt annyira nagy az akadály, de az animáció ellenére sose jutottam át a túloldalra, sok olyan dolog lett benne ami nem nyerte el a tetszésemet, a gyakorlati megvalósításuk gagyi - nem tudom ki hogy van vele de én pl multiban nem tudom kilőni a jevellin rakétát, annak ellenére hogy ott van a jelölő! ja meg a tanknak az a guild shell vagy mi a bánat, az valami repesz lehet, láttam is már másoknál, na azt sem tudom kilőni, mert olyan mintha a tank vaktában lődözne füstöt! pöfékel mintha azt kellene..

    meg volt olyan tegnap h cqban elfoglalták az összes zászlót, na jött is a rape (bazár)... egy ház bejáratánál észrevettem az ellenfelet, gyorsan fedezékbe mentem a csapattársammal, ott állok egy helyben már de akkor sebesülök, ott egy helyben a fal mögött, azt se tudtam hogy onnan hova menjek h ne érjen sérülés hirtelen, wtf :U ha tudnám eladnám ezt a vackot, nagyon meg lett szivatva a nép a beregisztrálós origin szutyokkal, végül is ez manapság a gyártók üzletpolitikája, főleg ubié... korlátozzák a használt játékok forgalmát, pont az ilyen megoldásokkal + drm, minél több pénz folyjon be nekik - azt megtanultam ebből az esetből hogy előtte inkább kipróbálom más módon - bc2t nem bántam meg h megvettem, eleinte szívtam a fogamat, mert sok volt a lag, de csak az miatt! itt meg van ezer egy más dolog ami tré :(((

    (#24717) Lorenzo9 sztem is jó az oc, főleg ha közép kategóriás a (pl a) vgad, mivel jelentős +teljesítmény elérésre van lehetőség vele (kb olyan ez a vga vételi dolog mint a különbőző bérek, igények, ki mit tud megengedni magának stb - és ez egy jó lehetőség arra hogy jobb legyen kevesebbért)

    (#24720) Tompo92 lehet h a limited miatt van

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Aktív témák