Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz L4mie #24658 üzenetére

    Én értem...csak sose értettem,hogy ha már a csalás ellen nem tudnak mit tenni,akkor miért nem tesznek valamit az eredmény kiszűrésével kapcsolatban...
    Annyi mindent figyel az emberről a kib.net és ezek a cégek,de arra nem futja,hogy csináljanak egy kis szűrő programocskát,ami auto továbbküldi az ilyen köröket vizsgálatra?
    Nem is kellene nagyon erőlködni,30 kill felett,10+ k/d-vel,avagy szinte csak headshottal 99%,hogy csalnak...Egy ember elég lenne,aki mondjuk mindennap átnézi a szűrő által kiválogatott meccseket,embereket...ok,nem bolondbiztos,de a csalók 95%-a olyan statot produkál,hogy nem is kérdés,lásd pl.ezt is,lehet nyomni a bannt.Hisz a csalás nem arra kell ezeknek,hogy tutira ellőjék,akikkel normál úton összefutnak,mert az ember ha mindenkit hamarabb lőne,de normál játszik,mondjuk talán megduplázni tudná a pontját.De ezek kőkeményen nyomni akarják magukat fel,szóval nem finomkodnak.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák