Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gergo0328

    senior tag

    válasz Cybertrone #23869 üzenetére

    Azért mondom ezeket, hogy legyenek a szerveren.

    "első este elkúrta az egész szervert úgy ahogy van... érdemes lenne kikérdezni góliátot... nem kevés ideje ment rá a supportra aznap éjjel :K Ennyit róla!"

    Sikerült mivel én a proconban felhasznált "tudásomat" vettem elő akkor is. Az hogy félreértelmeztem amit mondtál (vagy amit kihagytál) az sztem emberi dolog. Én góliáttól bocsánatot is kértem emiatt.

    Az meg hogy ez egy B.B szervernek indult végül is nem az én ötletem volt... az más dolog hogy nem volt elég ember aki bérelte volna és ide lett ez kiírva és így lett a PH! szerver. Ha nem veszlek be a B.B-be lehet nem is lenne PH! szerver és nem is lettél volna egy waron se ami azért elég jó dolog egy játékosnál ha eljut egy normális warra.

    Névvel kapcsolatban: Az alapértelmezett név azt meg lehet csinálni profilban webes adminon.

    részemről ennyi nem offolok tovább.

    Zack: :R

    87bp: Nálunk is voltak hasonlók ezért én a waron való irányítást át is adom mert vannak most már tapasztaltabbak akik jobban tudják ezt csinálni. Én maradok a csapat menedzselésénél...hátha ott sikerül valamit tovább alkotnom. :U

    radi8tor1: Havi 600Ft amit te fizetsz :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák