Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gergo0328

    senior tag

    válasz Cybertrone #23866 üzenetére

    Én úgy tudom, hogy van 20 admin aki beleszólhat a működésébe. Az, hogy te foglalkozol vele a legtöbbet az nem azt jelenti, hogy most te lettél a főadmin. Adminok vannak főadmin nincs vagyis én úgy emlékszem ilyesmit beszéltünk meg. Ugyan ez volt a BC2-es PH! szerónál is az egyik gond (vagyis amiről én tudok). Amiben én benne vagyok abban több tőled idősebb ember is benne van sőt a legtöbb nagy klánban tőled idősebbek játszanak, így nem kell semmit se kinőnöm...sőt nem is akarom.

    A szerver nevét meg hogyha folyamatosan változtatod az életben nem fogja senki se megtalálni. Értem én hogy Prohardver néven csak egy van de aki beteszi fav-ba annak névváltáskor kiesik. beteszi még1X megint váltasz nevet megint kiesik és utána már nem fogja betenni mert egy instabil szerver. Én ezen már átmentem mert már volt saját szerverünk B.B-el BC2-ben ami egyszer war alatt volt utána vissza publicra és így sose voltak rajta csak ha sokan felmentünk. Te panaszkodsz h nincs rajta senki én meg segíteni akartam, de látom nem tetszett.

    orichalcos: hát igen...volt fejetlenség, de lőni tudtak ők is szval nagyjából sikerült ellensúlyozniuk de tényleg jobb lett vna ha összeszedettebbek. remélem majd valamikorra le tudjuk beszélni a dolgot. (próbáltam én bemenni hozzátok de hát nem húzott be senki se :D)

  • zack

    nagyúr

    válasz Cybertrone #23866 üzenetére

    Gergo0328-nak abban igaza van, hogy ez nem jó, és nem segíti hogy fullon legyen a szeró nap mint nap. Az meg a másik, hogy lehet te érsz rá legtöbbet foglalkozni az adminkodással, de ha egy mód van rá, ilyen névváltoztatós dolog ne legyen már önhatalmúlag. Van 20 fő, akik szintén adminok és megszavazták a szeró nevét, akkor az legyen a neve amire a többség rábólintott. Nekem is törlődött már 2x-3x a kedvencek közül, és nem tudtam hogy azért, mert megváltoztatod a szeró nevét... :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák