Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ciry

    őstag

    válasz Xaels #11672 üzenetére

    Szerintem te nem olvastad ez ezt a cikket :N

    "Mind ezek ellenére tekintsünk is el attól, hogy tovább siránkozzunk az elveszett lehetőségek tárházán, inkább nézzük, mit is kaptunk." "Viszont ha abból indulok ki, hogy a BC2 is hasonlóan állt az azonos időszakban, akkor mondhatjuk, van némi remény. Idővel a javítgatások és egyéb beállítások elérhetősége majd megnyitják a kaput azok előtt, akik szeretnének ezzel a játékkal valamiféle versenyt vagy megmérettetést.

    Ezt meg tőled idézem: "És itt van az írással kapcsolatban a legnagyobb ellenszenvem, hogy úgy beszél a BETA-ról mintha a végleges játék lenne." :U

    Ezt meg gondolom viccnek szántad: annyira ragaszkodik a BF2-höz az gyűjtsön maga köré pár embert és csináljanak neki egy High-Texture csomagot, azt úgy sem fogja senki megismételni amit ott összehoztak
    Ezt szerintem te sem gondoltad komolyan :D

    Hozzátenném, nehogy már mi régi Bf2-es játékosok legyünk a parasztok, mert a Bf3-ban a Bf2 folytatását reméltük.
    A Bf2-nak és a Bf3 kb. annyira a folytatása, mintha az Alien 2 következő része a Pitch Black lett volna Alien 3 címen.
    Jó mindkettő de nem sok van egymáshoz.
    Én tuti a fejlesztők helyében BC3 címet adtam volna neki, de most már mindegy.
    Egyik sör, a másik bor, arra jó, hogy jó érezze magát az ember tőle :))

    "Csak semmi buzulás!"...

Aktív témák