Hirdetés

Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz bognar110 #860 üzenetére

    Olyan gameről mondtok véleményt ami még nincs kész, és ezután majd még jobban finomítanak rajta... Ez nem BFBC2 és a történetnek sincs hozzá köze... Ez egy más játék más történettel, helyszínnel, és fegyverekkel járművekkel! Aki ezt nem tudja befogadni annak maradni kell a mostaninál, és ennyi! A városi pálya szerintem teljesen korrekt, kb 4* akkora mint a cry2 multijában a legnagyobb pálya... (sajnos megvettem vesztemre) Véleméynem szerint nem baj hogy ha egy kicsi színt is visznek a gambe, mivel a bfbc2 a sivatagról, és az őserdőről szólt... Ha megint arról szolna meg ezt leklónoznátok! Amúgy több video kommentjében meg van említve hogy a minimum grafon gamelnek vele a játékosok, és már így is szénné aláz egy codot a 10 éves motorjával együtt! Cry 2 szép, csak szar... mellesleg ez is van olyan szép :K A fegyverek hangja hibátlan, egy codban sincs ilyen dübörgés, és erőteljesség... Az hogy lehet vetődni, kerítést átugrani, bipoddal fegyvert letámasztani az szerintem nem kicsit teszi élethűbbé... Mint ahogy az is hogy a kést külön kell elő venni nem a semmiből bök a gamer.... A fekvés más dolog... azt hiba volt beletenni, mert jön majd a sok fetrengő köcsög és fekve gyilkol mint a codokban... ez nagy hiba volt, de hátha moderálva lesz a fekvés, és mondjuk akkor csak pisztoly lehet a kézben! :R Ez az én szbjektív véleményem, beírtam mert erre való a fórum, aki ezért engem trolkodással vádol az elmehet a p*csába, mert ez egy közösségi oldal, és mindenki véleményét meg kell halgatni, ill. olvasni! Ezt egy külön HSZ-re szántam! :K :R
    64 fős szervereken szerintem lesz akkora pálya hogy nem kell sírni mondjuk azon hogy kelsz fekszel... nem hülyék a fejlesztők, nem zsúfolnak be 64 gamert arcade pályákra!
    Mellesleg azt amit sokan bírálnak hogy pár golyó egy ember azt vitatnám... mivel jobb az hogy egy tár után megfordul a célpont, és míg te töltesz lelő? Nincs olyan ember a földön aki tíz 7.62-es gólyó után továbbmegy... Legyen akármilyen kevlár rajta... namost szerintem bocsánatos bűn hogy 3-5 gólyó után kaputt a faszinak... az éenne a baj ha nem így lenne... az más hogy a HC-t ne tolják majd el úgy mint a COD-ban hogy elég volt mellélőni és a suhallat kinyírt mindenkit! :(

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Aktív témák