Hirdetés

Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    válasz madgie #44692 üzenetére

    Ja igen, ez lemaradt. :R Az öngyilkos részt amúgy is csak viccből írtam. :))

    De én is hozzátennék még pár dolgot a helihez. A heli - heli elleni küzdelemben nagyon fontos, hogy a másik felett legyél, ugye hogy a te gunnered tudja lőni, de az ő gunnerje ne tudjon. Valamint figyelni kell a távolságot. Ha nagyon közel van, el lehet lőni mind a 2 rakétát, nem tudja eltéríteni. Ha épp téged lockolnak, akkor előbb kell elnyomni az ecm-et, flare-t, mielőtt még belockolna. (Mondjuk, pont ezt a rész fog változni a patch-ben, így a flare-t majd felesleges lesz előre elnyomni, viszont, az ecm mehet nyugodtan. Messzebről természetesen csak egyesével lőjük el a hőkövető raksikat, ha már elnyomták a flare-eket, akkor mehet még 1, ha újratölt. Közben elszórhatsz 1-2 rakétát az elsődleges fegyverrel, mert el lehet találni. :K
    Ha heliben ülsz, és rádrepül egy jet, 2 dolgot tehetsz. Az egyik, hogy gőzerővel elkezdesz zuhanni - nem úgy, hogy kiugrasz :)) - és egy picit abba az irányba menni, amerről a jet jön, hamar elmegy melletted/fölötted. Bénább jetesek ellen bejöhet az is, hogy szembefordulsz vele, beméred, és amikor nagyon közel van beleeresztesz két rakétát. Mivel most még elveszted a lockot, ha elnyomja a flare-t, így jól kell időziteni, mikor kezd el bemérni. (Ha kézben ülsz, akkor nyomd el a flare-t, mielőtt bemérne a heli. ;])

    Cybertrone: Én meg pont az AA-t nem szeretem. :P Ezért megyek kisebb szerókra, ott talán nem ülnek bele, + a sima CQ-ben elvileg nincs is mobile AA. Egyébként, ha messziről repülök rá jettel, 2 tár rocket pods, és simán szétkapom. ;) :D

    Meizu MX3 32GB

Aktív témák