Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gordonfreemN #37242 üzenetére

    Szerintem azért jön ritkán :D

    Egyébként tényleg mintha fosabb lenne a gém a patch óta,olyan rubberband volt pár metrón,hogy csak lestem...nagy akciókor,persze.De messzebbről nézve több emberen is ugyanúgy megfigyeltem
    Nomeg kurblis a gém.első,sokszor másodikra még a logging in kiírás megjelenésekor bf3.exe leállt.
    Nem is ecsetelem,1-2 ilyen milyen kellemes,amikor az ember a kedvenc szerójára levár egy 6os queue-t,hogy ez a nyavajás bökjön egy ilyet,aztán persze megint várhat egy 5-6ost... :W
    És az a fura,hogy aztán semmi gond,egész nap.
    Mondjuk amire gondolok,hogy estig megy a gép ugye du,böngészők,stb,és televágja az agyát,bár mindent bezárok,és látszólag alig van ram használat,de mégs tölteni is annyit tölt elsőre,mintha full tele lenne a memó.
    Közben a mérő szerint meg van talán 100megával több,mint a frissen indult win usage.
    Nyűgös gém e,de legalább a chrome óta ha elindul,akkor atomstabil,váltáskor is,elsők között spawnolok,általában a squadból még senki nincs bent.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák