Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Mrdevil #34592 üzenetére

    Na ja,de nincs nekem fent mindenki a barin,aki volt ott,csak ketten,ráadásul benéztem,mert azt hittem sqad DM :DDD
    Az kéne még 4 nyertes,kettőtöket láttam,gondoltam javítok az esélyeimen...felmegyek,erre 4v4-ben szembe 4 POH... :Y
    De gondoltam nem lépek akkor már le rögtön,2 kört letoltam,az elsőben még jó voltam 2 kill,1 halál,1 defuse,de a második kör horror a két "remek" robbantgatós kollégával :W
    Aztán úgy gondoltam,elég volt a napi mazochizmusból :D
    Jó lenne néha "profibbakkal" játszani,de 99%,hogy ha ilyen ismire csatizok,még az oldal se fog stimmelni,nem méghogy a squad,úgyhogy nem akar összejönni sose.Pedig kipróbálnám pl.egy igazi jó heli vagy tankpilótával a gémet,avagy hogy milyen az,ha az ember s..e alatt megjavítják a tankot,nem kiugrik a gunner és elszalad :U
    Light tankra is van pl.mindenfélém,no de annál meg a sofőr is szeret elszaladni az ember alól pl.a bazaaron...nem vigasztal,hogy attól ígyis összejön pár kill,de útközben még ember is ritkán ül be,még gunnernek is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák