Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Erdei88 #28891 üzenetére

    vistzont ha mégsem lesz teljesen használhatatlan az IRNV,azért van a listában egy kellemetlen dolog is
    Reduced heat masking effectiveness of Spec Ops Camo. :U
    Szóval legyen csak használhatatlan inkább az IRNV.

    Nomeg az átlagnál szerintem fontosabb változás lehet,hogy halál után csak 20mp-ig marad meg az AT Mine,drasztikusan megnövelik a csípőből leadott lövések szórását(ugrál majd a fegyó,mint egy hülyegyerek),ezzel is elősegítve a kis sorozatokban lövést(nesze neked BC2 effektus...),de mellé kedvességnek az LMG-k pontosságát megnövelik fekvéskor hosszú sorozatokra.Nagy királyság,kézivel puttyogtatsz,mintha shotiznál 50 m+-ra,LMG-vel meg sniperelnek a kemperek a hegyoldalból :C Megemelik a repülők gépágyúsebzését légijárműre(bocsika,de 1 sorozat eddigis kiirtotta mindkettőt,ha tényleg ráment a delikvensre),cserébe a helik ágyúja nerfelve lesz,hadd legyen agyaggalamblövészet a jeteknek,gondolom eddigis mindannyian sok repülőt lőttetek heligunnerrel...a fordítottja inkább.Jó lesz,ha messziről egy fél sorozat a helire,és már meg is van a disabled,a heli gépágyúja meg eleve nehéz ügy,mert a heli sokkal instabilabb,mivel a pilóta próbál manőverezni...

    Én csodálom,hogy a sz..os IRNV ennyire fontos,de az átlaggémert sok más jobban zavarhatja ennél...csak túl van lihegve ez az egész.Lehet csak engem lőttek le túl kevésszer IRNV-vel...Sőt a földön se találtam ilyeneket ellennél sem,csak marharitkán.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák