Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Ventur@ #27495 üzenetére

    Jaja,lehet az ATT-s megoldás menne,de én azt már egyszer próbáltam,és vagy kékhalál vagy nem indulás volt a jutalmam,már nem emlékszem,többszöri próbára...így ment le a gépről.
    Végülis ha nem várom ki a betöltést,hanem rányomok a bf3-ra,akkor nem lett több a betöltési idő,mint volt,"csak" a battlelogban nem akar betölteni,de a gémben bejön a töltőképernyő,és kábé ugyanaddig tölt,mint eddig.
    Ami talán más,hogy első indításra is ment a game,de az első 10mp akadozós,pár fps-em van csak,aztán helyreáll a rend,mapváltáskor sincs ilyen,ha kimegyek másik szerót keresni,akkor is van akadozás,de csak 1-2mp,aztán megint jó az fps,bármit csinálok...szerencsére a betában látott futni kezdek vagy gyorsat fordulok->akadozás azóta sem jelentkezett.
    Mondjuk én még mindig a 11.10pre3-at használom,igazából úgy tudom,ennél nem jobb a 11.11 se,így nem is kínlódtam cserével,ezzel més gémek,Rage is jó,nem akarok valami malőrt.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák