Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Zoli1222 #24632 üzenetére

    Nem is a gond az M320-al,hogy valaki pl.azt húzná,hogy legyen a csillag,hanem hogy a metro pálya remek lenne más fegyók húzására is,de nagyon nehéz,mert mindenki azt+gl-t+rakétát küld,így nem is jut az ember ellenfél szeme elé,mert folyamatos tűz alatt van a feljáró,és vagy te is bombázol+gránát,vagy fekszel,alig sikerül némi ramboakcióval pár ellent lelőni :(
    Pedig mekkora ász lenne egy robbanó szerek nélküli metro,pöröghetne minden fegyóra a kill.
    Sok mapon hiába töri magát az ember,főleg járműveseken,egyszerűen alig lehet embert lőni,mert járműben ülnek,akkor meg már rakétavető,van,hogy 5-6killnél több nem jön össze még szinte halál nélkül se.Igaz a pont pörög a foglalásra,javítás,stb,de a fegyverek nem nagyon akarnak fejlődni :(
    Kicsi map,rush talán jobb egy fokkal,ott legalább max 2 helyen ottvan az ellen.

    Egyébként lehet én is kipróbálom az M320-at azért,rég megvan,de még egyet nem lőttem vele :D Kipróbálom a fütyi másik végét is :)

    Csalókra:Megnyitod a profilját,jobbra fent lesz egy pöttöm kis háromszög,egy mezőben a nevével,ha ráviszed az egeret,sárga lesz.rákatt,Report Profile,beírod,mi a bajod vele,szerintem már előtte érdemes a profilján a korábbi meccseiből kikeresni a legdurvábbat,a linket betenni mellé+beírni hogy f**king aimbotter és akkor hátha ránéznek.
    Reportoltam egy 116:1 meccsével egyetemben...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák