Hirdetés

Aktív témák

  • haly

    őstag

    válasz megint én #211 üzenetére

    4. Ebben egyetértek. Csak a squadok láthassák a spotot.

    6. Ezzel is tökéletesen egyetértek.

    8. Szerintem ez annyira nem igaz. A low grafikával igaz, hogy a lombok nincsenek kidolgozva, de attól még ott vannak. Sőt még jobban lefedik a mögötte lévő területet, mivel egy sík valamit lát az ember, nem pedig leveleket. Az meg a másik dolog, hogy ez elég messziről látszik csak így, mert ha sniperrel ráközelítesz, ugyanúgy előjönnek a levelek.

    10. Ebben is egyet értek, valamint én még azt az opciót nagyon nagyon hiányolom, hogy nevet lehessen változtatni. Valaki beír egy nevet, és elkezd játszani, és bekerül egy klánba, akkor kezdheti előröl. Ez szerintem elég nagy madárság.

    12. Friend list szerintem sem sikeredett valami jól. Azt hiányolom én belőle, hogy ha nem vagyunk szerveren nem tudunk beszélgetni az adott emberrel. Ezt valahogy meg kéne oldani, de a szerverlistával nekem nincsen bajom.

    13. Gránátok fizikája borzalmas. Szerintem kicsit nagyra is sikeredtek a gránátok, mert nem lehet kivenni a távolságot, hogy milyen messze van.

    15. A súlyos dolog nekem nagyon tetszene. Ez nagyon sokat dobna a színvonalon, és még élethűbbé tenné a játékot.

    17. Lehessen körbeforogni a helikopterbe. Például a black hawk-ban ha csak utas vagyok, és nem lövök a géppisztollyal, akkor hadd forduljak körbe. Nem tudom, hogy ez bug vagy mi, mert nálam 1szer lehet körbefordulni, egyszer nem.

    18. Nekem az feltűnt, és szerintem iszonyatosan zavaró, valamint nem reális, hogy a LMG-oknál a tárból jönnek ki a töltények, de ha már csak 4 darab töltény van, még mindíg látunk a tárból kijönni vagy huszat. Erről egy képet is linkelek:

Aktív témák