Hirdetés

Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Spot hát igen ezért nem is jártam sima szerverekre BC2-be csak HC-ra mert ott ki volt kapcsolva
    Szerintem aki a spot-ot jónak tartja az a WH-t is mert nem más mint legális csalás, és már ezen bukik a sokak által várt realitás, persze a harcmezőn is világít egy pötty az ellenség feje felet nem

    Távcsöves fegyverek meg remélem azért közelebb lesznek a valósághoz mert BC2-be elég röhejes volt hogy 50-es töltény nem ölt elsőre
    [link]
    From left: .50 BMG, 300 Win Mag, .308 Winchester, 7.62x39mm, 5.56x45mm NATO, .22LR

    5.56x45mm NATO (kép 57.4MM)-->M16 rifle
    7.62x39mm(kép 56MM)-->AK-47

    .50 BMG(kép 138MM)-->Barrett M95

    Említettétek a SV98, meg GOL ezek a Barrett M95 képest elég aprócska tölténnyel üzemelnek (oké tudom hogy egy távcsövesnél a pontosság a fontos de nagy távolságnál a átütő erő is számít) és a BC2-be a M95 fabatkát se ér pedig elméletileg egy lövéssel még egy Hammert is meg kelen tudnia állítani

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Aktív témák