Hirdetés

Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Bati0501 #1420 üzenetére

    nem tudom, sokan szimulátornak nevezik ezt a játékot, pedig soha nem lesz az - nekem kapásból van pár dolog ami nem nyerte el a tetszésemet:

    - ahogy dobálja a gránátot meg c4et, elég érdekes
    - 2:12nél ez a hasalás dolog olyan mintha cod4ben fél másodperc alatt táraznál
    - spot még mindig virít mint orbán a parlamentben :s kifejezetten nem tetszik mikor füstön keresztül tudja hogy hova kell lőni
    - füst se valami extra gyönyörű, ez dx11?!
    - ez a csiriviri pontozási rendszer sem tud elmaradni az új modern warferektől :S
    - ja, és a legdurvább az az mikor szerencsétlen egyorrú kúszik a földön miközben táraz, mi hajtja?! villanymotor?
    - mediknél remélem nem lesz assault fegyó mint a vidiben - igaz fel is vehette, na de akkor is miért van nála defi is?!

    vannak pozitív tulajdonságai is a játéknak, de a negatívokat előbb észreveszi egy ember, nem tudom olyan vegyes érzéseim vannak a játékot illetően

    várom mint a messiást, de a mai felhozatalban eléggé kell neki pedálozni (legalábbis nálam) hogy elnyerje a tetszésemet

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Aktív témák