Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz mobal #11 üzenetére

    Szóljál egy modinak, hogy ezt törölje, hiszen nyugodtan megteheti, mivel még a tárgyban nem született megfelelő hozzászólás (tehát semmi a BF2-ről). Ha kell megszavazzuk (remélem, egyet értenek a többiek is;))

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz (Kolombusz) #74 üzenetére

    GRATT!:DDD Jó döntés! Mivel, így 2 hónapig nem WoW-ozol, és utánna úgyis kellene feltöltő kártyát venned, viszont addig meg van BF2! Utánna már gázosabb, egyszerre mindkettővel játszani elég nehéz!;)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #355 üzenetére

    Valami miatt nem megy a PoE2. Két szervert találok, csatlakozás, majd minden jól megy, de azt írja, hogy a szerver nem támogatja a módositásokat (valami hasonló). Ilyet anno a BF2 akkor írt, amikor dll gond volt, vagy punkb.
    Különben, mi az ip-je a CoR szervernek? :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #369 üzenetére

    Most már müxik. Lehet, a szervert, amire léptem, késöbb frissitették. Illetve, keresésnél a ranked is be van jelölve, ezért talált 2 szervert csak.:B :W
    (ámátőőőr) :R

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz mcmike #381 üzenetére

    Na, ennyire vak nem lehetsz!;) Nézd mán meg az elötted hozzászólót! 100%-ban ott van! :C

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #428 üzenetére

    Igen-igen. A stat sokmindent elárulhat. Vagy éppen félre vezető lehet, főleg, ha nem azt nézzük, amit kellene. Hiszen néha az összpontszám nem árul el semmit (vagy a K/D aránya). Nekem pl. a Claymore gyilkolászásom az, amit relative érdemes megnézni.:DDD Másnak alig van pár ilyen, max akkor, ha éppen vélettlenül snipára váltott, és elszórt 1-2 palacsintát. :B Én meg ugye, főleg ott, ahol nem sérülhet tőle a csapattárs, szórom, mint a fűmagot, persze mindig a megfelelő helyre (rendszeressen elnyerem a ''megvédett zászlók'' címet). :P Tegnap, végre találkoztam a klántársakkal is, és bizony, volt 2x olyan zászlófoglalásom, amikor közvettlenül két kéjmor között sütettem a hasamat, és röhögtem, mivel kb. fél perce húztak el onnan az ellenfél katonái, és egy másik zászlót húztak lefele (az egyiknél pl. jött segítség, és hiába szóltam, hogy ellenfél klajmor van, mind a kettőbe beleszaladtak). ;]
    Egyedül nem, vagy csak rövid ideig tudok egy zászlót egyedül tartani, mint snipa, de azért okozok kelemettlen meglepit a gyanútlan bokorugróknak. Igaz, nem is ez a feladatom főleg. Én speciel nehezményezem, hogy a stat nem írja, mennyi ''megjelölésem'' volt, mert biza, abban magassan állna a mércém, néha egy kommander kevesebbet jelöl meg mindennel együtt, mint én (bár, a statomban részben látszódik, mennyi gyiloksegítséget nyújtottam, amikor én sebesítettem meg egy illetőt, de más nyiffantotta ki végül, pl elfujta a szél). :B
    Ettől függetlenül gyengus vagyok, még snipának is. :O

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz HEMP #431 üzenetére

    Őőőő, ha Te egy snipát meg tudsz késelni, az csak mű snipa! Engem biza rittkán késelnek a fekvőhelyemen! Menetközben persze könnyü, mert a fegyóm ugye közelharcra nem igazán jó. Bár, egyszer nagyon megszivattam két amatőrt. Tűzharcba keveredtek ketten, és egy bajtársamat leterítették, de kifogyott a skuló (akkor még volt banyhopping). Én éppen ekkor értem a tett helyszinére, de csak az egyik vett észre. Elkezdett ugrálva tölteni. Nem maradt más választásom, az M95-l a kezemben megpróbáltam kiszámítani, hova esik vissza, és sikerült kipurcantani. Valszeg sérült is lehetett. Majd, a következő katona is észre vett, de ugyan ezt csinálta, és szintén sikerült egy lövéssel a másvilágra küldeni.:B
    Tehát, énmögöttem az esetek 99,9%-ban megvan a védelem.:DDD
    Ami a statot illeti, azért nem értek egyet, mert elképzelhető az is, hogy az illető (mint pl én is) a kezdetek óta ezt az egy karaktert nyomja. Márpedig (nálam tuti) sok más körülmény is befolyásolja a statot! Amikor elkezdtem, egy mezei Compaq billel kezdtem, de hamar lecseréltem egy Zboard-ra. Már ez az egy tény is rengeteget számított (ha kell, bővebben is taglalom, mi az előnye egy jó billnek). A következő nagy ugrást az új egér jelentette. Kezdetekben egy Trust egér volt, ami hazavágta a statomat, de rendessen. Driver hibája volt, ''megforgatta'' az egeremet, mintha mondjuk a bal irányba húznám max sebességgel, és ebből ki sem tudtam venni. Ez pl. amikor fullos csapatszállitóban én voltam a pilóta, kifejezetten jót tett a teamkillnek. :((( Miután lecseréltem, és meghekkeltem a windowst (a Mhz miatt) szintén ugrott pozitív irányba a statom. Majd jött az egérpad, ami szintén, ha csak kis mértékben is, de mégis segített. Szintén sokat javított, hogy jó hardverre álldoztam, és az elsők között léphettem be a pályákra, hogy pl. a helibe én szállhassak be, erőssen javítva (főleg a Special Forces-ben) szintén a statomat. Ennyit a statról.;)
    Illetve, akkor pár adat az enyémből. (K/D adatok) Knife 128/73, kézigránát 863/457, claymore 682/103.
    De pl. sniper Accuracy 1,366 helyezés a ranglistában. Ez csak a magyarra szűrve a 6. hely.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz HEMP #439 üzenetére

    Itt a PH-n szinte minden új cikknél, ahol mondjuk új egérpad, billentyűzet stb... jön szóba, jönnek a hülyeségekkel. Persze, a gyártók is megtévesztők, de akkor elmondom, hogy az előző billentyűzetemen max 2-3 gombot tudtam egyszerre ''üzemeltettni'', és néha a 4-5 is majdnem kevés, ezt is kevesen értik meg! Arról nem is beszélve, amikor egy gyártó azt írja, hogy az Ő billentyűzete gammer, ami ugye elég lol, mert attól nem lesz az, hogy egyszerre 8 gomb lenyomható, ahoz ergonómia is kell, ez meg igen csak rittka (lásd Zboard). Az egérpad is, mint írtam segített, mert nem tapadt az egér, míg az ez elöttin igen. Ezek aprósságok, de a statban ez úgy szerepel, hogy nem láthatod! Ha szigorúan az enyémet nézem, pl. a K/D arányom fél évvel ezelött még a 0.9 kötül volt, mára pedig ugye 1 feletti. De, mivel ez az összeset számolja, ebből következik, hogy nem ad 100%-os pontosságot arról, hogy most éppen milyen ''fejlettségi'' szinten állok a valósságban.;) Ami a snipázást illeti, vannak, akik minden gyilok után váltanak. Claymore-ből 2 van.:DDD Illetve, elég keresni egy supportost, és voilá, megint van mit lerakni!
    Mint kBagyula írta, nem kell aggódni! Ha mégis túlélem, akkor minek váltani! Néha a célpontoknak még halvány elképzelésük sincsen, mitől, és milyen irányból halnak meg! A sebesült pedig inkább medic-ért ordibál. Akkor van gáz, ha mellé trafál, esettleg észreveszi a torkolattüzet. De, mint a késes statomból látható, relative nem sűrün szúrtak le hátulról, ugyanis ebben a statban az is benne van, amikor knife/pistol pályán rohangáltam.:DDD
    Sokkal inkább jellemző, hogy én is snipától halok meg.;) Illetve, helyváltoztatás közben. :B

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    Csak azért is BF2142 ! Szvsz, kb még egy bőrlenyúzás rólunk, de ezt már megszokhattuk. Akinek nem tetszik, adja el az eredeti példányát féláron, annyiért megveszik!:DDD
    Persze, vannak hibái, pl a snipánál nagy baromság, hogy a ''claymore'' még mindig TK-t okoz. Hiszen van egy olyan cucc, ami automata telepíthető gépfegyver, és az bizony válogat!:DDD Előny még, hogy sokkal hamarabb kiírja az emberek hovatartozását, tehát ha vársz egy rövid időt, láthatod, hogy akit célba vettél, barát-e, vagy ellenség (bf2-ben ez sokkal lasabb)! Bár, ebben megint van egy bug, nekem 2 embert sehova se rakott, és éppen sikerült mind a kettőt lepuffantanom, erre kiírta, hogy TK!:DDD
    A pályák szvsz gyorsabban töltődnek be! Ami még poén, az a ''láthatattlanná tevő''!
    De, kinek mi, ugye? :R

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz keszegduda #462 üzenetére

    Ennek mindenki örűl! De, azért, hogy más késöbb ne s**pjon ugyan ezzel a gondal, légy kedves, és írd már le, mi volt a baj!:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #467 üzenetére

    Most dobtam le a PoE2-t.:B Rájöttem, mi a bajom a BF2-vel. Mivel snipa vagyok, ezért ugye bújkálok. A fegyóm ugye az M95. Nomármost, ezzel 1 lövés 1 embernek kellene lennie, relative. Erre, ha nem fejlövést sikerül bevinni, két csíkig viszi le a fullos életet (mint bármelyik másik snipa fegyver, egy bizonyos távolságig), ami szemétség. Illetve, a másik igazi gond, hogy a látótávolság ugyan akkora, mint a mezei bokorugróknak. De, ha belenézek a ''távcsövembe'', ugye nehogymá ugyan addig lássak el, mint bárki más! Tehát, ha észre vesz valaki, shimán le tud szedni. Ergo. a snipáknak meszebb kellene tudniuk látniuk a távcsövön keresztül! EZ lenne reális! A PoE-ben is ugyan ez a helyzet, nem snipa pályák, nagyrészt, illetve főleg az említett cumi miatt, tehát a látótávolság ugyan annyi, és a sebzés is. Jó volt külömben, antitankosként főleg, de nekem ennyi. Főleg, mert nincsen ranked belőle!:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #475 üzenetére

    Talán, majd.:B Most Bf2142-t nyomom. Még ott is elrontották a kéjmort, csapattársat is sebez! Bezzeg, az automata gépágyu válogat, még ugrálhatok is elötte!:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #541 üzenetére

    Lehet viszont, hogy el van állítva nekije? :F Esettleg ha így nem megy, akkor default-ra kell állítani, és újból inversre rakni az egeret a légi irányitásnál! A többit meg hagyni a fenébe! Akkor tuti a 9-s=ejtőernyűűű!
    De, van egy mááásik megoldás (elvileg). Blachowk-l felmenni 500 méter fölé, kiugrani, és egymás után nyomogattni a gombokat. Ha nem nyílik ki, akkor ciki.:DDD De, 500 méter elég sok időben is. Ha meg elsőre eltalálja, még badget (pleccsni) is kap, ha jól emléxem. Legalábbis, én kaptam anno (500 méter után asszem jár).:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz LJoE #551 üzenetére

    Ja, az is igaz, meg az is, hogy már nem nagyon játszok vele, ergo, a statomat sem nézegetem.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz mcmike #631 üzenetére

    BF2 és a realitás, hát, jó távol vannak egymástól! Egy M95-l eltalállak, ha fexel, és nem fejbe (hanem mondjuk a válladon hatolna be a lövedék a testedbe), marad két csíkod! HOL reális ez, amikor ebben az esetben, az egész testeden átmehet a lövedékem (persze, ez is tulzás, de a létfontosságu szerveket szétcincálná secperc alatt), nem halsz bele? Ez olyan LOL szagu az EA felé.:B
    Ennyit a realitásról, meg a BF2-ről!;)
    persze, a 2142 sem jobb ilyen szempontból. Csak másabb. Kinek mi, szvsz, az jobb (2142), nekem, aki nem szeret ész nélkül a darálóba menni. (mert bénácska vagyok, és jobban szeretek taktikázni, ésszel harcolni):B

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Templ@r #640 üzenetére

    Játszik még valaki az SF-l? :F Jómultkorjában nyomattni akartam e kedvenc játékomat, és bizony, alig volt szerver, amin lézengett is valaki! :O :O De, az AF is ilyen, sajnos, bár, azzal mintha többen nyomultak volna. Lehet, ma este hagyom a 2142-t (titán módot kilőtték a bajmok :W ), és megpróbálom a BF2-t, vagy az SF-t.:DDD
    Hátha.

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz mcwolf79 #648 üzenetére

    Kicsit másképpen látjuk, de ez nem baj. De, sajnos úgy veszem észre, hogy a lényeg a gépesitett eszközökön vanak. Legalábbis, az 1942-ben ugye alig-alig voltak, de nagyon erőssek voltak, viszont éppen azért, mert kevés jármű volt, ezért harcoltak érte, hogy ki üljön bele. Viszont, ha sok lett volna, akkor tuti másképpen alakul (részben ezért is volt extra sikeres a DC). A BF2-ben már több gépesített eszköz volt, de nem sokkal, még ez is kevés (szvsz). Viszont a 2142 Titán módban igazi kincsesbánya. Eleve, a titánon minimum 4-6 ember vígan elvan, amíg megvan a pajzs, addig őmelettük kell az 5 silót kergettni, majd ha lemegy a pajzs, még bevédeni a titánt, vagy éppen az ellentitánt támadni. EZ igazi taktikázásra ad lehetősséget, ilyen még nem volt a BF történelemben. Én, mint írtam, nem vagyok egy extraerős csatagép, mégis, a budy listában több olyan is van, akik teljessen ismerettlenek, és mondjuk angolok.:B A BF2-ben pedig az SF módban voltam ''sikeres''. Ott is több eszköz segített, és főleg a köteles cuccok hoztak extra lehetősségeket (meg az orosz heli a khirályság), amit sajnos nagyon kevesen értékeltek. Pedig jól kombinálva az eszközöket, és csapatban együttműködve, nagyon jól el lehetett boldogulni. Az alap BF2-ben pedig inkább a ''buta'' rohangálás ment (meg a tank/repcsi/heli megszerzése), bár kétségtelen, taktikázni ott is lehet, és kell is.:B De, kinek mi, ugyebár. Sokan nem így érzik, sorry.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz mcmike #656 üzenetére

    o.k., nem annyira arkade, mint az UT, ez tény!:DDD Bár az ottani játékmódok plussz szórakozást ígérnek, ezért is játszottam egy kicsit a 2004-l, de, végül elég hamar abba hagytam. Nekem speciel a Mohaa jön be, de örülnék, ha ötvöznék a BF-l!;)
    Ami a 2142-t illeti, a Titan mód rendkívüli segítség a csapatmunkára, még ha az emberek egy része nem képes az összjátékra, azért aki igen, azoknak ez jó lehetősség! Hiszen, nem kell gyalogbékát játszani, a titánról azonnal lehet startolni, egy relative nagy körben gyorsabb csapatmozgást tesz lehetővé, mint akár a ''heli''. Nem is beszélve, hogy a swap pontokat lehet bőviteni, a szakaszparancsnok kütyüje, ha jó helyre rakja, az ellenfél csak pislog, milyen gyors az ellenfél!;) Bár, a tankokat legyengítették, relative, a lépegető viszont kemény ellenfél. Igaz, a tankok is jók, csak ne kerüljön a hátába senki, mert akkor 1 lövés 1 tank. Ha az illető nem ugrik ki azzonnal, hanem mélázik egy másodpercet, akkor már halott is!:DDD De a lépegető sem fenékig tejfel, ha az ellenfél gyalogosai bujkálnak a romok között, és össze játszanak, akkor az is hamar kidölhet!;)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz mcmike #663 üzenetére

    Hát, ez részben megvalósul, amikor éppen játszok!:DDD Csak nem vagyok skinezve! :B A 2142-ben nem a tank kerekei, hanem a csapatszállitóé néznek ki Alien-esen!;)
    Már szerintem. :R
    A ''rakodógépnek'' itt nincsen karja, a filmben viszont igenis, jelentős méretü (ha jól emléxem). :))

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz mcmike #672 üzenetére

    Hát, nem nagyon füllik a fogam hozzá, hogy valahol egy kölcsönzőböl kölcsönözzek egy mezei alien ruhát. Az tuti, hogy Alien-s nincsen, varratni nem akarok, és ha mégis akár mind a két verzió lehetséges lenne, elég hülyén érezném magamat a gép elött gubbasztva, mondjuk akár mezei alien szerkóban, és lövöldöznék. Hiszen ez nem lenne méltó egy Alien-re!;) Eleve ugye, gombokat nyomkodni, nagy blama lenne, amikor ugye ''van'' telekinéznis, meg hasonló ''pszi'' dolgok!:DDD
    (lásd ''UFO'' játéksorozat) ;)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #675 üzenetére

    Nálad van? Mennyi lét kérsz érte?;)
    No, az sok(k) lesz, hiszen ez jukas ! ;)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz DNS_65 #690 üzenetére

    Nem akarom védeni őket, de van, amikor egyszerü taktikai hibák sorozata a vereség.:B Aki nem warozott így (tehát nem publikolásról van szó), az nehezen értheti. Előre megbeszélnek, és begyakorolnak néhány taktikát. Ha az ellenfél egy másikat alkalmaz, ami űbereli ezt, akkor az eredmény is siralmas lehet. Néha elég, ha 1-2 ember a csapatban sokat egyéneskedik, néha meg az a nyerő, ha valaki külön utakat jár (én mint snipa rendszeressen másutt vagyok, mint esettleg a szakasz többi tagja). Bár, a kommanderen nagyon sok(k) múlik, de azon is, hogy hogyan sikerül az összhangot megtalálni. EZ nagyon nehéz! :B Ha voltatok olyan szerveren, ahol egy klán relative sok tagja mondjuk egy oldalra összpontosul, akkor az tuti, hogy a másik oldalnak esélye sincsen! Ha másért nem, azért, mert a klánoknak van egy full online kommunikációja, míg az egyénieknek ugye max a belső, ami meg nem folyamatos.:DDD

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz -oli- #695 üzenetére

    Pedig ez adja meg a sava-borsát a játéknak! A full szervezettség. Persze, kell bizonyos kreativitás, mivel néha a helyzet megköveteli. Volt olyan warr, amit elvesztettük, mivel beszorultunk a TV toronyba. A helinket mindig szétlőtték, és körbezártak minket tankkal, meg a helivel. Gyalogosok nem jöttek be, bár azért próbálkoztak vele, de inkább halomra lövöldöztek minket, azért, mert volt 2-3 ember, aki fejjel ment a falnak. :O Én nem szoktam medic lenni, de ott, akkor nagyon soxor élesztettem újra társaimat. 1x, 2x sikerülhetett is volna kitörni, csak ugye, helyzeti előnyben volt az ellenfél. Sokat kell gyakorolni az ilyen helyzeteket, mert ilyenkor főleg agyba kell tréningezni, a vereséget el kell viselni, vagy meg kell próbálni megfordítani a helyzetet. De, ez csak ésszel megy. Egy publik az más. Ott nem feltétlenül kell gondolkodni, csak menni előre.:B Aztán, ha mégsem jön össze, lehet azt mondani, hogy rossz volt a ''csapat''.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz bbchris #749 üzenetére

    Hát, a JCSR egy külön téma!:B Egyszer volt szerencsénk publikolni ellenük. SZégyen, gyalázat volt. Basecamp, és sorolhattnám. Az ilyenek miatt (is) mentem át 2142-re. Ott a titán módban sokkal kisebb, kevesebb ilyen szemétség lehetséges! :B Bár, ott más jellegüek vannak.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz DNS_65 #759 üzenetére

    Mondjuk, érdekes ez a ping kérdés is, mert játéktól is függ. Én pl. a BF2-ben főleg a Norvég TV szervereit kedveltem, mivel ott relative, de normálisabbak voltak fent, van, aki pedig a németekre esküszik. Ping max 140, ezen érték felett, mire meglátod az ellenfelet (és annak mondjuk fele ekkora a pingje), akkor Neked már rég rossz!;)
    Ilyen szempontból (is) jobb a BF2142, ott rendszeressen 100 alatti, de inkább 50 körüli pinges szerverekre sikerül felcsimpaszkodni (a norvég szerverek sajnos túl nagy ping értéküek, ezért maradnak a közelebbi, főleg német-svájci szerverek)! Szerintem, lehet, ezért (is) jobb (sokkal) a BF2142-s statom, mint a BF2-s.

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz DNS_65 #761 üzenetére

    Játékfüggő. CS-ben sokat számít, itt is, csak nem annyira, nem úgy, mint ott. Tehát, ha szigorúan nézzük, és a minimumot, tehát 30 fps kontra mondjuk 80-100 körüli, ezt szvsz, észre venni (főleg, ha 30 alá esik, vagy pl. ''felveszed'', mondjuk Fraps-el), meg az élsinitást is, ha ki van kapcsolva (pl. a kötél SF részben elég cakkos volt AA nélkül, a falak sem nyíl egyenessek, ezért az ott bujkáló ellenfél is másképpen néz ki, vagy hogy mondjam, nehezebb eltalálni, vagy észrevenni). Ha be van kapcsolva, akkor ott már nem akkora, vagy talán szinte észrevehetettlen, hogy 4x, vagy 54szeres (már ha lenne ilyen).:DDD Mivel valszeg, már túl vagy azon a fázison, hogy leállj egy pályán nézelődni, mondjuk a plakátokat, vagy a vízben lévő növényeket! Pedig, mint tudjuk, néha érdemes. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz DNS_65 #763 üzenetére

    Igen, hűtlen vagyok, bár, elképzelhető, hogy a hétvégén megnézem, játszanak-e még az SF-l, vagy az AF-l.:B
    Sajnos, a pleccsnik eléggé kevesen vannak.;) Főleg azért, mert az utolsó peccs javított párat, amit eddig nem kaptam meg. Illetve, most már medikkel is flangálok néha, és már elkezdtem azt is gyűjtögettni, mert sok dologba kell pl az újraélesztés darabszámra.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz tkesy #769 üzenetére

    Szvsz, az az oldal eléggé negatív példa értékü. Nem csak a fórum. De, sérelmezhető, hogy a BF2142 egyáltalán nincsen fent! Pedig, eléggé jelentős kezd lenni.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz HDR renderin #823 üzenetére

    Az én statomat meg tudod nézni egyrészt az aláirásomban olvasható. De itt van: 39.666
    [link]
    Kb. júliusban hagytam abba, utánna csak nagyon rittkán léptem fel, és mióta megvan a BF2142, no, azóta még kevesebbet (semennyit) voltam fent.:B
    Ezzel szemben viszont a BF2142-t szinte minden nap tolom. Statom:
    [link]
    Talán ebben a statban (talán) érdemes megnézni a ''leaderboards'' fülecskét, és rászürni a ''country''-ra. A 22. hely körül vagyok.:B

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz -oli- #830 üzenetére

    Kinek mi, ugyibár!:DDD Nekem meg speciel az SF tetszik a legjobban (bár ezt nem említette). Az igaz, hogy az EF is megvan, de szvsz, az nagyon nem jó. Olyan hentelős pályái vannak, semmi taktika, csak menni előre a húsdarálóba. Az AF már sokkal jobban sikerűlt, főleg, mert a repcsiket ''lebutitották'' kicsit, tehát egymást sokkal nehezebben szedik le. Cserébe, a földi egységek ritkítják őket, bár, egy jó repülős még így is nagyon jól elvan, és szedi áldozatait. Inkább a helisek szívhatják az AF-ben a fogukat, ők sokkal nehezebben kerülhetik el a rakétákat.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz tkesy #833 üzenetére

    Lehet, hogy nem alaptalanul!;) Legalábbis, nekem a Titán mód miatt nagyon bejön (eredményeimen nagyon látszik).:B Mivel eddig az összes hivatalos modot megvettem, akkor már majdnem mindegy, egyel több, vagy kevesebb.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #847 üzenetére

    Pedig, ha így vannak a ramjaid (256+256+512), akkor ezek eleve lasabban mennek, mint 400.:B szvsz. De lehet, sok hüleség van telepítve a gépedre, töröld le az összes felesleges BF2, és kiegészitőt, és hagyd meg azt, ami rendessebben müxik!;)
    Tehát BF2142 forewa. :R
    (bár lehet, hogy a PoE2 a hibás, az ingyenes):DDD

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz tkesy #838 üzenetére

    Természetessen, tudnám más értelmettlen dologra is költeni azt az összeget, amit kiadtam a bf2142-ért, és a többi EA-s termékre. ;] :DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz -oli- #853 üzenetére

    Azért, annyira ne feszegessük, mennyire felesleges a tuning 2x1 giga ram!P Hidd el, a BF2 az a játék, ami igenis igényli, megköveteli, elvárja stb..., hogy ráköltsél ilyen, külömben hót felesleges dolgokra! A BF2142 viszont NEM ilyen (asszem legalábbis). Tehát, BF2 tuning 2x1 gigával gyorsabban tölti be a pályákat, ergo az lép be elsőként, akinek gyorsabb a cuccosa. Ennyi. Ő határozza meg, hogy milyen eszközzel fog nekirontani az ellenfélnek, mivel Ő ér hamarabb a heli/repcsi/tank-hoz. Sőt, ha az ellenfél nagyon lassan lép be, éppen akkor fog belépni, amikor pont odaér, és shimán ki is nyiffantja egyből.
    De, egy warnál létkérdés is lehet, bár, ha felosztják egymás között akkor ugye aki késöbb tud csak belépni, annak megmarad a repcsi, csak éppen szintén az jön elő, hogy esettleg már csak áldozat lesz. Illetve, vannak olyan taktikák, hogy egy repülős egyből elrepül az ellenséges zászlóhoz, kiugrik, és ott lépnek ''rá'' a szakasztársak. Ebben az esetben sem megengedhető, hogy utolsók között lépjen a pályára.
    A BF2142-nél már nincsen ilyen tapasztalatom, ott mindig gyorsan tölt be tapasztalatom szerint, szinte egyszerre lép be a ''brigád''. ;] Ergo, futóverseny a repcsikért/tankokért, és az első zászlóhoz (illetve repcsivel kötelezően a távolabbihoz, a walkerhez). A titán módban pedig aki a legközelebbihez megy, az nagyrészt tudja használni a mentőkapszulát, annál még a repcsi sem gyorsabb. Legalábbis eddig ezt a taktikát tudtam erőltettni, és csak nagyon rittkán próbált egyáltalán bele piszkálni ilyen tervembe az ellenfél azzal, hogy Ő is oda akart volna jönni, ahova én. Pedig, egyértelmü, hogy a lépegető kulcsfontosságu (már ahol van). :DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz -oli- #866 üzenetére

    Lehet, csak nem a pályára lépésnél.:DDD Anno, az SF-ben ez segített ahoz, hogy rengeteget tudjak helizni. Meg is volt az eredménye, mert bizony soxor harcolni kell azért, hogy egyáltalán beszállhass. De, azt csináltam, hogy átmentem az ellenfél helijéhez, és ha még ott volt, akkor átugrottam abba. Ergo, az ellenfél az esetek nagy részében még csak éppen be akart szálni, de ugye, én már tárt csövekkel vártam.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz -oli- #884 üzenetére

    Érdekes. lehet azért, mert már sokan átmentek a 2142-re!;) Géprablás egy dolog. Én is utálom, de sajnos ''rákényszerítik'' az embert.:B Persze, nem mindig csinálom, van olyan pálya, ahol ez szinte esélytelen. Viszont nem 1x fordult már elő olyan, hogy akivel együtt repültem elhappolta a gépet mások elől és átadta nekem.:DDD Gondolom, Ő is szeret a nyertessel repülni!;) Legalábbis, igyekszem arra, hogy a másodpilótámnak is sikerélménye legyen, tehát pl egy tankra nem azonnal repülök rá, megvárom, amíg a lövészem elvéti. Ha eltalálja, akkor megköszönöm neki!:DDD Vannak olyan pályák pl. ahol azért rakétával kevés embert tudok kinyiffantani, vagy éppen töltés alatt vagyok. Ilyenkor (is) egyszerűen oda repülök az ellenfél gyalogosaihoz, és hagyom, hogy lekaszálja őket, persze figyelek a sérülésünkre. Van, amikor le sem szednek minket, ami azért elég jó arányjavitó (már az SF-ben). ;]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #897 üzenetére

    Nem vágja ki!;) Nekem is fent van 1x sem szólt érte a PB!:DDD Eddig két féle magyaritással találkoztam, illetve, az EF-AF-nek (vagy az SF-nek :F ) asszem van külön is talán. Az eslő kb 65%-ban van ''kész''. A másik szinte fullos, de van 1 hiba benne, a ''Q'' gombra előjövő üziknél kettőnek a szövege megegyezik.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz HDR renderin #994 üzenetére

    Igen, az ilyen szervereknek van egy ''kis'' feelingje! Nemrégen azért tiltottak ki egy ilyen szerverről, bf2142-ben, mert egy admin későn szólt, hogy késpisztoly van, én meg leraktam a c4-t, és robbantottam.:B Repültem is. :B
    De, a Bf2-ben is voltam olyan szerveren, ami knifepistol, természetessen, és a legjobb köröm volt, pontszámillag, anno. Pedig nem vagyok jó közelharcban.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz tkesy #996 üzenetére

    Ez is előfordul. Bár, mostanában ez rittka, igaz, már bf2142-ben nyomulok. Mivel, az érmekért nem jár pont, nincsi s jelentőssége.:DDD Tegnap késpisztolyos pályára mentem (bf2142), és kiraktak vagy 3x, de mindig vissza tudtam mászni. Az igaz, hogy éppenséggel nem nagyon tartották be eleinte a késvillakanál használatát, de azért összejött. A lépegetőből lövöldöztem eleinte én is.:DDD Késöbb átmentem egy frankón ellenőrzött szerverre, ott az adminok ültek a lépegetőbe (nem lőttek senkit sem, csak beáltak 1-1 zászlóhoz), és tartották azokat, és így lehetett nyugottan rohangálni, gyilkolászni. ;)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz [HUN]F_Laci1 #1000 üzenetére

    Ja, csak aki figyel a statisztikájára, annak nem biztos, hogy jó, ha sokáig szórakázik ilyen szerveren, mert igaziból sok pontot csak akkor ad, amikor megvannak a kitüntetések, pleccsnik. Önmagában kész stathazavágó.:B Nem, minhta annyira számítana, csak mondjuk, jelenleg a bf2142-ben a 19. hely körül vagyok, és nem mindegy, hogy mondjuk megnézi valaki a statomat, és a fejlődés helyett hanyatlást látni.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz HDR renderin #1013 üzenetére

    Ha nagyon nem jelentkezik senki, akkor esettleg.:B Bár, sok kedvem nincsen bfezni, kivéve ha 2142!;) Viszont ideje lenne már ismét fellépni vele, nehogy vélettlenül törlődjék az accom.:DDD
    De, csakis a hétvégén fogok fellépni, bár ez nem 100% még, mert betegség merült fel, ami meg akadájozhat abban, hogy fellépjek.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz AGE-T #1062 üzenetére

    Lópikulát! Ott sar az egész, ahogyan van!:DDD Méghogy megtanulni alapfegyóval, piha! :W Hát wazze, én hiába ''tudok'' lőni, ha ez a játék figyelembe sem veszi a relative, de relativitásokat! Nehogymá aztatat mondjad, hogy ha én az M95-l eltalálok valakit, az tobább tudna rohanni, vagy egyáltalán a szeméhez tudná venni a puskáját, és le tudna lőni! :W Márpedig itt ez van, addig meg tessenek abbahagyni az ilyen süket dumát!;)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz HDR renderin #1067 üzenetére

    Csak 1 tanács. (legalábbis régebben) A modik szóltak anno azoknak, akik indokolattlanul sok felkiáltójelet, meg hasonló dolgokat használtak, mint pl. ezek a
    '';)'', és társaik, hogy mérsékeljék magukat!:DDD

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz tkesy #1070 üzenetére

    Nem (annyira) keverem, csak arra válaszolok, hogy itt mindegy, hogy mivel nem tudok, vagy tudok lőni, teljessen. Csakhogy, ha én speciel snipa beállitottságu vagyok, az M16 rémálom, bár külömben én is szeressem néha. De, a snipa vénából fakadóan, mindenre lövök, ami mozog, illetve, nem várom meg, hogy megáljon, mert vannak olyan szenyó emberek, akik folyamatossan mozognak! Talán emléxel arra, amikor gyakorlásokon (is, meg publikon is, illetve warrokon is) a látóhatár szélén is le-le lövöldöztem a rohangáló emberkéket, akár fejlövéssel is. Csak, az sokkal nehezebb, mint amikor megáll, vagy lefexik pihizni, vagy netalántán zászlót foglalni! Azt szerettem, amikor nekifut, és átugrik egy kis korlátot, és a másik oldalon már holtan fexik meg!:DDD Ha megnézed a statomat, írdatlan mértékű kill assistot találsz, mert ebből fakadóan, nem mindig sikerül az a fejlövés, mert vagy éppen túl kiszámíthatattlanul táncikált az illető, vagy éppen sietnem kelett a lövéssel, mert esettleg eltünt egy fal mögött. Ilyenkor azért inkább testre lőttem, hogy esettleg valamelyik bajtársamnak sokkal könyebb dolga legyen, főleg, hogy közben meg is jelöltem az illetőt, hogy a kis térképen látható legyen! Merem állitani, hogy egy roszabb kommander nem jelölgetett annyit (UAV-vel együtt), mint én amikor snipáztam!:B
    Ráadásul, ha volt szerencséd kipróbálni a BF2142-t, akkor viszont ott már sokkal barátságosabb a helyzet! Bár, az is lehet, hogy több a láma, mint a BF2-ben, mert sokkal, de sokkal jobban megy, mint a BF2! Ha megnézed (esettleg) a statomat, meg a ranglistát, jelenleg ha country-ra szűrsz, láthatod, hogy a 15. vagyok (2142-ben)! Ráadásul úgy, hogy az elöttem lévők között van 2-3 olyan, akik kihasználták a bugos pontszerzési lehetősségeket, és csak ezért vannak elöttem.:B
    Ebből arra kell következtessek, hogy igenis, tudom használni a fegyvereimet, bár biztos nem annyira profin, mint pár (volt) klántársam anno a BF2-ben, mert valjuk be, azért néha nagyokat néztem, ahogy egyesek pl a rakétavetővel kilövöldöztek (asszem Rob), amikor éppen nem snipa voltam, vagy éppen nem a helyemen, a háztetőkön tevékenykedtem. :B Némely társam még pisztolyal is hamarabb kivégzett, mint én Őt bármi más fegyóval (ez alól egyedül a snipa kivétel, megfelelő helyen). Bár, azért ettől függetlenül, 1x2x okoztam kellemettlen meglepiket amikor egyedül bevédtem egy zászlót. Igaz, nem túl sokáig, de emléxem, amikor páran ott ''anyáztak'', és idegbajt kaptak, amikor elsőre a kléjmoromba futottak bele, majd utánna kapták a fejlövést, és lövésük sem volt, hogy honnan.:B Ja, és olyan is volt, hogy klán meccsen éppenséggel pontszámilag is első voltam. :R Tehát, nem minden a fegyverkezelés! ;]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz mcwolf79 #1088 üzenetére

    Azért ez erős! Méghogy ''ÁRULÓ'', visszautasítom! Én nem árultam el, megvan a BF2 (az összes részével együtt), csak vettem hozzá pár új pályát, egy új játékmódot! EZ a 2142!:DDD Ne izgulj, csak felhígult a mezőny. Legalábbis gondolom, mert a 2142-ben pl relative, de sűrün nyerem a köröket. Olyan statom van, amiről BF2-ben álmodni is alig mernék! Igaz, ez köszönhető annak (is), hogy valahogyan jobban ki van egyensújozva. A légi ''erő'' gyengébb, a földi erősebb, de a gyalogság is erős. A titán mód pedig kellett, igaz, kb unreal feeling, de ez most mellékes. Ráadásul, a ranglétra is sokkal jobb. Igaz, eleinte sok unlockot ad, de ott pl a gránátot is külön kell megszerezni!;) Ezért nem szerettem a bf2-t, mert a 20E-s pont után eszmélettlen nagy ugrást kellene végrehajtanom pontszámilag.
    A 2142-ben meg alakulgat egy relative, de jó közösség. Tisztára, mintha klántag lennék! Még a conquest módban is relative, de néha jól megy a gamma. Néha annyira lámákkal kerülök szembe, hogy hagyják magukat hátulról lekaszálni, úgy, hogy visszajönnek többször is, mert jól esik nekik, ha valaki ledurranthatja őket!;) Néha meg bevédem a titánt, ami szintén nem egy hálás dolog az ellenfélre nézve. Néha megpróbálnak kiszavazni, mert amúgy nehéz átjutni rajtam (persze, azért nem lehetettlen, többször megoldják, mégsem vagyok örökéletü, ugyibár).:B ;]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz mcwolf79 #1092 üzenetére

    Ugyan ugyan, minek bántani olyanokat, akiknek ez jön be jobban. Ez van. Csak később ne sírjon senki, mint amikor kijött ugye az 1.41-s peccs, hogy sokan átmenjenek a bf2142-re!;) Késöbb kezdeni, teljessen alapról sokkal nehezebb lesz, mert az unlockok miatt nehezebben is haladnak, bár, ha van aki segít nekik, azért nem olyan nehéz!;) Márpedig, aki átnyergel akár csak próba kedvéért a 2142-re, abban biztos lehet, hogy egy jó közösségbe tud bele csöppenni! :R :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz mcwolf79 #1094 üzenetére

    Én is ezzel szoktam szórakozni (már akár a 2142-ben is). Tök poén, úgy teszek, mintha nem látnám, mit csinál. Megvárom, amíg a megfelelő hejzetbe kerül, és cselekszem, vagy a tankot forgatom meg, hogy eltapossam a férgeket, vagy akár ki is szállok, vagy gyorsan felváltok gunnerra (2142-ben ez teljessen biztonságos, nem tudnak kilőni gyufaszállal).:DDD Az más kérdés, hogy éppen tegnap robbantották ki alólam a walkert, mert amíg egy másik ellenféllel hadakoztam, megpakoltak, és felrobbantottak, de ez már azért nehéz kivédeni, ha nincsen aki segítsen.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz DNS_65 #1099 üzenetére

    Hát, ez teljessen off. De, a billt, és a bf2 kieget az 576-ban vettem, de az MM-ben is kapható, meg másutt is. 12 az alap, és 6 a kieg, de már az alappal is shimán lehet játszani, talán a matrica más rajta!;) Illetve, esettleg 1-2 gombocska nincsen rajta, csak a kiegen, de semmi fontos, álltalában. Nekem sokkal jobban bejön, mint a hagyományos bill. Kényelmesebben elfér rajta a kezem, és egyszerre több (fontos) gomb lenyomása sem okoz neki gondot, inkább nekem, hogy meg tudjak annyit nyomni egyszerre!;) A bf2 kieget használom a 2142-re is, és látszik az eredménye, mert egy kicsit lekopott a festék a jobbra/ballra irányokról.:B Néha ki kell porszívóznom a ''tálcáját'', de eddig nem hagyott csernben. Másfél éve (majdnem) használom, teljes megelégedéssel.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz tkesy #1100 üzenetére

    BF2-nél is számít! De, 2142-ben még jobban, mert ugye alapból nincsen pl gránát (medicnek nincsen felélesztő cucca, stb...)!:DDD Azért KELL az unlock fegyót eröltettni, mert nem tudhatod, hogy mit hoz az élet, és a következő peccs! Mint ahogyan már megéltük, hogy egyszerre leraktam 10 kléjmort is, az F2000-l pontlövést lehetett leadni 1000 kilométerre, meg hasonlóak!;)
    Megtanulni pedig csak akkor lehet, ha van kin gyakorolni, mint ahogyan anno ugye MI egymásra lövöldöztünk pl rakétavetővel, hogy gyakoroljuk a használatát, a saját szerveren.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #1103 üzenetére

    Ja, ez fokozottan, erőteljessen kiemelve igaz a 2142-re! Eleve, ott sokkal jobb a kaszt felosztása, mert az assault egyik oldala a snipa fegyóval (Zeller), a másik oldala a robbantgatós Matuska Szilveszter utódok, a Lambert Carrabin-l, ami viszont közelharci fegyó. Supportnál a Ganz nagyon brutál tud lenni, a medic kezében pedig a Voss-on kívül értelmettlen minden (szigorúan a rakétavetőjével). Már szerintem.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák