Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagash

    senior tag

    válasz myloo #8522 üzenetére

    Hétvégén PoE, DC, FH2 és Project Reality. Remélem csatlakozol! :))

    Knoblauch macht einsam.

  • GameOver

    aktív tag

    válasz myloo #8522 üzenetére

    Nekem sem igazán tetszik az a pálya. A nagy fehérség sem jön be, de leginkább az a bajom vele, hogy nekem egyszerűen túl szűk. :DDD Bárhogy is igyekszik az ember, hogy az ellenség mögé kerüljön, valahogy mégis mindig szembe találja magát velük. A nyavalyás iglákat sem lehet azzal kizárni a játékból, hogy szélen megy az ember, mert egy középen elhelyezett igla keresztbe átlövi a pályát.

    Arról nem is beszélve, hogy csak az egyik csapatnak van elnemfoglalhatatlan bázisa... Nekem ezekről a pályákról mindig az jut eszembe, hogy az a csapat amelyiknek nincs ilyen bázisa, csak azért van a pályán, hogy a másik csapatnak legyen kit répelnie. Ezeken a pályákon legalább három embernek kell folyamatosan védenie a főbázist -ütős járművekkel felszerelkezve-, mert ha az elveszik, akkor akár nyugodtan ki is lehet lépni. Ez még hagyján is, egy zsúfolt szerveren, 30 fős csapatok esetén fel sem tűnik 3 ember hiánya, de kisebb szervereken, mondjuk 10 fős csapatoknál, az már jelentős hátrány. Így a megfelelően védett főbázis azt vonja maga után, hogy más zászlók őrizetlenül maradnak, vagy jelentős létszámfölényben lesznek ott a támadók. Míg végül az ellenség a sorban megszerzett zászlók nyújtotta előnyöket (járműtöbblet, utánpótlás közelsége) kihasználva előbb-utóbb a főbázist is bedarálja. Nagy ötlet volt ezeket a pályákat így kialakítani... :C :W

Új hozzászólás Aktív témák