Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maskimx

    őstag

    válasz nagash #8074 üzenetére

    Na pont ez jutott nekem is eszembe, miért más ez, mint a sima statpadding? Jön a húsz gránát, squad meghal, medik végirohan, point&click, megint él mindenki. Aztán előlről. :(
    De volt, hogy a leadert nyolcszor élesztettem fel egymás után, fél percen belül, mert kinyírták, az ellenségeket nem tudtam leszedni, ő meg mondta tsen, hogy gogogo revive!
    Igaz, ez olyan karkand volt, ahol voltak 54-en. Az esetek 90%-ban azt sem tudtam, ki lőtt le és honnan, de nagyon fel sem tűnt, összesen egyszer haltam, a sok medik miatt, az igazi kb 30 helyett :U
    Közben persze mindenki térdig gázolt az ammo és medik pakkokban, meg a claymore-okban.
    Igazi pontfarm :W

    Kár hogy olyan szerver nincs, ahonnan a kocsikkal együtt a gránátok is ki vannak véve. Ott jönne ki igazán a skill, ki mennyire tud célozni meg taktikusan mozogni. A kis pályák tényleg jobbak, kevesebb emberrel, de ott is a gránát az elsőszámú fegyver. Nyuszi golyó! :)

    Megyek is classra, muszáj repkednem egy kicsit, lekopott a lábam a sok karkalandozástól ;)

    www.tacticalgamer.com

Új hozzászólás Aktív témák