Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GameOver

    aktív tag

    válasz HDR renderin #7536 üzenetére

    Ahogy én észrevettem a repülők tankkal történő lelövésének a kulcsa az, hogy amikor közeledik feléd, akkor hamarabb lősz, minthogy ő keresztezné az ágyúcső képzeletben meghosszabbított részét. Tehát az orra elé/fölé kell lőni, de jócskán. Az hogy mennyivel elé/fölé függ a repülő tanktól mért távolságától is. Ez a gyorsan közeledő repülök esetén működő megoldás (korábban én is sokszor tapasztaltam azt, hogy látszólag eltaláltam, mégis simán továbbrepültek, mióta viszont szándékosan nem is magát a repülöt célzom, hanem felé, azóta érdekes módon elkezdtek leperegni).

    Nézzük pl. a 44. másodpercben látható jelenetet: A videón úgy tűnik, hogy telibe a közepét találtam el (vagy talán egy kicsit a hátsó részét), én viszont határozottan emlékszem, hogy legalább 1-1,5 méterrel fölé lőttem (teljesen tudatosam, mert ekkor már tudtam, hogy ha magát a repcsit célzom, abból csak porzás lesz). Vagyis ami a videón látszik az telitalálat. És ugyanezt látja a szerver is! Holott a játékban, a játékos saját szemszögéből nézve ugyanezt a jelenetet, bőven céltévesztésnek látszott. Tehát ha valóban -a szerver szerint is- el akarod találni a repcsit, akkor a szerver által látott dolgoknak kell megfelelni, és nem a Te általad látottaknak, ehhez meg az kell, hogy a repcsi fölé lősz (az ilyen gyorsan közeledő, alacsonyan repülő repcsik esetén).

Új hozzászólás Aktív témák