Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myloo

    tag

    válasz keszegduda #7502 üzenetére

    Hát Laci, ha más nem akkor te biztosan tudod hogy ki az aki megérdemli ezt és ki az aki nem . Biztos vagyok benne hogy te tudod hogy ki bombázta ki a másikat felszálás köben többször én téged vagy te és predátor engem :D . Tegnap az emlitett Dragon mapnál küldted a nyakunkba az artyt rendesen :K :D
    Én pár tv miatt lettem banova egy pár szerveröl csak azért mert admin volt a másik heliben és persze a levegőben volt nem felszálás közben stb.
    Az adminok ilyenek őket nem szabad lelőni . :D
    Szerintem nekünk egymással nincs is miről vitázni. Azért mi eggyütt is, meg egymás ellen is tiszteségesen játszunk .Szerintem . (Ha ne igy van szólj )
    Libegő helivel is lehet játszni a tv képernyő nem libeg :D :D . Csak nehéz irányitani ;]
    A felszáló helit néha ki szoktam tvzni de nem jellemző .Nem állok a helipadnál oszt várom hogy beüljenek , de ha arra járok akkor lövök . ;] De ezzel szerintem te is igy vagy .
    Mondjuk jobban szeretem ha velem vagy mikor helizek mert tul jo vagy már repcsivel :C :R

    Munkahelyen : - Te mióta dolgozol itt ? - Hát mióta megfenyegettek, hogy kirugnak .

Új hozzászólás Aktív témák