Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kBagyula

    senior tag

    válasz tkesy #713 üzenetére

    Van topik az sg-n, de egyszerűbb ha idemásolok néhány hsz.-t:

    ''Na de az a helyzet,hogy full lowon 16-os mapon is úgy akad,hogy lehetetlen játszani...Tegnap a GBC vs Horda meccsen is 6vs6 volt a war kis mapon és játszhatatlan volt,egyszerűen lehetetlen volt 1 embert is lelőlni...Hozzáteszem van olyan amikor jól müködik de az nagyon ritka és akkor se úgy müködik,h simán fut a game.
    És egyszerűen nem tudom,hogy mit csináljak...Lefutattam tegnap este lemeztöredezetteség-mentesítő cuccot,de semmi változás...''

    ''Átlag FPS egy 20 fős szerveren 20-25.
    32 fősön 15-10 fps
    64 fősön 5-10 fps
    Gráf: Full low 1024x768 ''

    ''Jelentkezett valakinél az a probléma, hogy az 1.41 után akármilyen szerverre felmegy akadozik a játék? Nem fps és lag miatt. Mindkettő okés, mégis sokszor darabos a kép, főleg ha forgok...nagyon érdekes...''

    ''Nekem tegnap este elojott, valoban. 55-os pingem volt vegig, neha befordultam egy sarkon es olyan mintha a gep leallt volna swap-elni. Aztan 2 mp alatt elmult, es kesobb ujra jott, de tobben is szoltak, hogy lagos a szerver.''

    ''Pont ezaz, én is azt néztem, hogy mivan swap-el a vinyóm vagy mi, mert tök olyan volt az egész.
    Most már legalább tudom, nincs értelme újratelepíteni, mert akkor is szar lesz a bf2.
    Csodálatos ez a játék, DC valamikor jöhetne már...''

Új hozzászólás Aktív témák