Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GameOver

    aktív tag

    válasz maskimx #6855 üzenetére

    "Érdekes, hogy amivel visszaülsz a pilóta ülésbe, azt mintha nem lehetne a f1-ről másra állítani. Így meg vigyázni kell, jártam már párszor úgy, hogy visszaülés helyett esc-et nyomtam. Mire sikerült a menüt eltüntetni, már a spawnképernyő fogadott"

    De ismerős ez nekem valahonnan... :DDD Engem is sokáig nagyon zavart ez, de különösen onnantól kezdett idegesíteni, amikor elkezdtem szóló gépágyúzni. Az ugye egy dolog, hogy ez gyakorlatilag kivitelezhetetlen úgy, hogy Position 1, 2 nem egymás mellett van. Szóló gépágyúzásnál ráadásul sokkal közelebb van a heli a földhöz, így a félrenyomás biztos halállal jár, ugyanakkor meg sokkal többször is kell váltogatni a pozíciókat, tehát még inkább ki van téve az ember a félrenyomás kockázatának. Egy szó, mint száz elég zavaró volt. Egy szép napon meguntam a dolgot, és úgy döntöttem, hogy ha törik, ha szakad én akkor is átkonfigurálom másik gombra a Position 1-et. Egy délután alatt sikerült is rájönnöm, hogy hogyan kell...A megoldás nem éppen kézenfekvő, viszont pofonegyszerű: A heliben a pilóta ülésébe történő visszaüléshez ugyanis nem a "Helicopter" fülön kell átállítani a Position 1-et, hanem a "Land vehicle" fülön...

    No comment... :W

Új hozzászólás Aktív témák