Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    válasz keszegduda #2036 üzenetére

    Hát ez így nem teljesen igaz. Én pl. 2 körnél többet nem tudok ilyen P&K szerveren,mert egyszerűen unalmas. Ha ez bejönne,akkor inkább CS-znék. Én szeretem a repcsiket,és pont a járművek adják szerintem a BF2 sava-borsát.
    Másik dolog,hogy a pontokat tekintve sem teljesen fair a dolog,mert most hogy a 2 csapat lehasal egymással szemben és úgy durrogtatják egymást,miközben a medicec és supportok tápolják őket... Nem valami változatos,és nem adja vissza az ember skilljét,mert oké,hogy 800 meg 1000 pontokat szednek össze a népek,de így nem nagy kunszt (ugye ilyenkor szokott kiakadni HDR_Renderin,hogy egy private first class szopatja, aki esetleg már lehúzott néhány órát ''normál'' szerveren,és nem csak K&P szerveren nyomul,esetleg nem csak egy kocsiban ülve commanderkedik,várva,hogy a győzelemmel esetleg az amúgyis magas pontértéke megduplázódik:DDD ).
    Leírtakat nem bántásnak szántam,ne vegye senki sértésnek.

    Kieg.: másik dolog,hogy nagyon meg tudja mérgezni a ''lényeget'',mikor 1-2 pöcsfej a szabályokat áthágva egyéb fegyverek igénybevételével aprítja a késsel hadakozó ellent. Admin meg nem mindig van ezeken a szerveren. Velem is előfordult,hogy bőszen pisztolyoztam,néhányan (valszeg házigazdák) más fegyvereket is használtak. Egyszer-kétszer még tűrtem,mikor pedig Én is bevetettem a komolyabb fegyvereket,akkor egyből bannoltak :W :W :W Kicsit sem voltam ideges :W :W :W És ez már HDR-ék szerverén is nem egyszer előfordult. Ilyenkor szoktam pokolba kívánni a P&K szervereket,és inkább megyek normálisabb szerverre.

    [Szerkesztve]

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák